Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kérlek, mi az a tényleg igaz...

Kérlek, mi az a tényleg igaz módszer, amivel egy nagy, piros pattanást el lehet tüntetni?

Figyelt kérdés

Tonikkal kb minden este bekenem az arcom, vannak pattanásaim, de azok tűrhetőek, de viszont néha megjelennek ilyenek és...Éjszakára kentem rá fogkrémet, hogy kiszárítsa...de nem tapasztaltam nagy változást...

Segítsetek légyszíves, jah és kérlek olyan ötletet mondjatok, ami beválhat 'korábban am ilyen volt a paradicsom, de még a kamilla tea sem segített..xd'



2013. ápr. 27. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudod vannak ilyen baba popsikrémek. Ha belegondolsz, azok gyulladáscsökkentésre vannak. A pattanás egy gyulladás. Vegyél egy ilyen krémet, és kend be vele egész éjszakára az arcod, reggel pedig radírozd le. Én évek óta ezt csinálom, és gyönyörű az arcom.:)
2013. ápr. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1.Ha nem eszel egészségtelen gyors kajákat vagy ilyesmiket akkor azzal is sokat segítesz a bőrödön és szerintem egy hét múlva látható is az eredménye

2.sok víz

3. egy titkos és bevált recept:

Keverj össze tojás fehérjét egy teáskannál citrom lével,kend az arcodra, és mikor úgy érzed hogy húzódik a bőröd akkor mosd le már az első használat után látni fogod a különbséget :)!

2013. ápr. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

agyagos pakolást is próbáld ki. a sebbenzin is eléggé tud szárítani :)


illetve van az avonnak egy clear emergency nevű lemosója, amiben van szalicilsav. az elég masszív cucc.

2013. ápr. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én rengetek mindent kipróbáltam már. Mindenféle csudijó terméket meg ilyen házi praktikákat. Na most eddig vagy nem használtak, vagy csak még pattanásosabb lettem tőlük. Az előző válaszoló által említett avonos clear emergency-t viszont én is ajánlom, a héten vettem ilyet. Van egy lemosó, illetve egy zselé, amit csak a pattanásokra kensz rá. Nem mondom, hogy egyik napról a másikra nyomtalanul eltünteti a pattanást, de ha este bekened, reggelre látni fogod, hogy visszahúzódott, kb fele akkora. Aztán ha még 1-2 alkalommal használod, el is múlik.
2013. ápr. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos olyat nem vehetek, de azért kösz mindenkinek még a titkos receptet is. Azt nem próbálom ki mert már elég ilyen 'hülyeséget' kipróbáltam, de csak rontottak a helyzeten.:)
2013. ápr. 28. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!