Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Zavarja a pasikat, ha egy...

Zavarja a pasikat, ha egy lánynak fogszabályzója van?

Figyelt kérdés

Már egy éve hordok fogszabályót,és azóta nincs is barátom..

Lehet,hogy a fogszabályzóm az oka?




2008. jún. 15. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt dolog, hogy ez legyen az egyetlen ok. Én ismerek fogszabályzós lányt, akinek van barátja, és nekem is volt, amikor fogszabályzós voltam...
2008. jún. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
szerintem van akinek kimondottan aranyosan áll a fogszabi. Engem abszolút nem zavarna, ha a barátnőmnek lenne! /Egy pasi/
2008. jún. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Lehet hogy ez is személyfüggő, de én pl. még "aranyosnak" is tartanám. Sajnos van akinek tényleg elég csúnyán helyezkednek a fogai, annak még jobb is hogy fogszabályzója van, mert egyrészt visszaszabályozza másrészt addig is takarja.
2008. jún. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt fogszabályzóm, ne nevess ki, de imádtam, és néha még most is sajnálom, hogy nem lesz többet (5 éve vették le). Volt közben barátom, több is, egyiket se zavarta. Arra azért figyelj, hogy használj fogselymet, és tisztítsd alaposan, mert különben büdi lesz.
2008. jún. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi a megynyugtató válaszokat:)

Eddig csak pár lány osztálytársamtól hallottam negatív kritikát:"hogy semmi pénzért nem tetetné fel...mert nagyon ronda.."

hát ez eléggé felidegesített.

Úgy vagyok vele: inább hordok 2 évig fogszabályzót,minthogy egész életemben csúnya fogsorral éljek..

2008. jún. 16. 12:02
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
van olyan pasi akit egyaltalan nem zavarja es sexinek tatja.valakinek jol all,valakinek nem.de vannak viszont olyan pasik akik nem szeretik hogy egy lanynak fogszabalyzoja van.de lehet egy ok.
2008. jún. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!