Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy leborotválo...

Miért van az, hogy leborotválom a lábamat, és ott maradnak kis fekete "gumók" és teljesen olyan mintha még mindig szőrös lenne, de közben meg tök sima?!

Figyelt kérdés
Mit tudok ellene tenni? Napozzak meg szolárium, és akkor nem látszik annyira, mert sötétebb lesz a bőröm?! Jön a jó idő én pedig nem merek rövid nadrágot felvenni...

2013. ápr. 28. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg túl világos a bőröd a szőrhöz képest. Ha nem borotválod, hanem gyantázod, akkor ezek teljesen eltűnnek, de ha szőrtelenítő krémet használsz , az is valamennyire eltűnteti. De amúgy, igen, ha sötétebb lesz a bőröd, akkor kevésbé fog látszani.
2013. ápr. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem is ez a bajom, nyáron ezét (is) mindig epilálom, más megoldást nem találtam rá...
2013. ápr. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
inkább epiláld,nagy eséllyel utána nem lesznek ilyen gondjaid
2013. ápr. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gyantázz és nem lesz ilyen.
2013. ápr. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha gyantázol akkor óvatosan,egyik barátnőmnek nem csak a szőrt hanem a bőrt is gyönyörűen leszedte,és itt is láttam olyan választ amiben írták hogy mással is volt már ilyen
2013. ápr. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
gyantázni már nem hinném, hogy fogom, mert már jó idő van és mire megvárom míg megnő, addigra már bőven nyár szezon lesz..:/
2013. ápr. 29. 19:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt nevezik borostának... Férfiak arca is ugyanilyen borotválkozás után. Kivéve ha szőr növekedésével ellentétesen borotváljuk. Bár akkor úgy kipattog meg begyullad....
2013. jún. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!