Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szőke comb szőrt legyantáznáto...

Szőke comb szőrt legyantáznátok? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Szőke szőrű lábszáramat, még kb. 6 éve leszőrtelenítettem, így barna szőr nőtt a helyére. Félek, ha a combommal is ugyan ezt teszem, akkor oda is erősebb barna szőr nő vissza, a szőke pihékkel szemben. Mi a tapasztalatotok?

2013. ápr. 29. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Szőke pihéket minek leszedni? Nem csak hogy nem zavaróak de már több pasitól is hallottam hogy tök aranyos...
2013. ápr. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert sok:/ Nem erős, szőke, de nagyon sok:/
2013. ápr. 29. 17:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Én borotválni szoktam én nem lett sötétebb a combomon a szőr, sem erősebb. Gyantától sem lesz az szerintem.
2013. ápr. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Vélemény szerint inkább legyen sok szőke pihe, mint szúrós comb!


20F

2013. ápr. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is szőke (igaz, csak pár szál), de én nem csinálok vele semmit.
2013. ápr. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért egy képen keresztül legalább megnézném, h az a sok mennyire sok. Szerintem nem lehet olyan vészes, főleg ha szőke.
2013. ápr. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kép:

1) [link]

2) [link]

2013. ápr. 30. 14:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Kicsit közeli, ha látszódna nézőtávolságból, biztosabbra mondanám, de én most nem gondolnám azt, hogy ezt le kéne szedni.
2013. ápr. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!