Nagyon gáz? 17L

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, és az a gondom, hogy a testemhez képest a melleim nagyon nagyok.. Tudom, mások azt mondanák, ez nem gond, de vékony alkat vagyok (171 cm és 51 kiló), és ehhez társul egy 70D-s melltartóméret.. Egyszerűen idegesít, túl nagynak és aránytalannak érzem, és a melltartó is kényelmetlen. Fogadjam el így, vagy van valami amivel lehet változtatni? Nyilván nem a méretére gondolok, hanem hogy ne legyen ennyire kényelmetlen.. Valami ruhadarabra vagy bármire. Mi a véleményetek az ilyen alakról?

2013. ápr. 29. 20:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Üdv, sorstárs! :D

Bár nekem "csak" 75C, ígyis alig találok magamra ruhákat, mivel egyébként vékony vagyok.

Ma vagy öt üzletben voltam, mikor már X-edszer hallgattam végig, hogy az ilyen aklatra nem igazán gyártanak, az idegbaj kapkodott.

Kellemetlen helyzet, de legalább jó az összhatás. Én legalábbis ezzel nyugtatom magam.

2013. ápr. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nekem nem tetszik az összhatás sem.. Az alakom tetszik, szép homokóra, de a melleim egyszerűen mintha nem illenének oda, vagy nem tudom.. Durva :D Hiába irigyelt alak sokak szerint, egyáltalán nem kellemes... Sőt.. Olyan jó lenne ha ilyen ki pici melleim lennének (bár ez nem kívánságműsor) :(
2013. ápr. 29. 20:25
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Sok kismellű lány örülne egy ilyen alaknak-köztük én is.Elég csinos is lehetsz a nagy melleidet beleszámítva, mert én ugyanennyi vagyok kis mellekkel.Hogy ne legyen annyira kényelmetlen , hordhatsz sportmelltartót-valamivel kényelmesebb.Vagy ha azért nem karod mert átlátszik a mellbimbód, ráveheted a melltartóra, s egyből feszesebben tartja.
2013. ápr. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

lehet, hogy ha híznék, nem lenne ennyire aránytalan...

de képtelen vagyok hízni, akármennyit is eszek. :/

2013. ápr. 29. 20:32
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
jól nézhetsz ki
2013. ápr. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ó irigyellek. Minden pasi álma egy ilyen nő.

20/L

2013. ápr. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Pedig szerintem ez minden csak nem irigylésre méltó... Sok gondom van vele :S
2013. ápr. 29. 22:38
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Irigylem a problémáidat...
2013. ápr. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
71%
fake
2013. ápr. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele.. csak én 173 cm vagyok és 58 kg. De ebben sok izom is van, mert amúgy 90-59-87 a méreteim, comb 47-48 cm, vádli 34. Mell alatt 70-71 cm, és ehhez jön a 90, vagy néha 91-es mellbőség, ami elvileg D-nek felel meg.

Hát nézd.. szerintem örülj neki.:)) Főleg ha szép formás:) Ritka az ilyen mell, de ez még nem az a túúúúl nagy kategória, hanem csak simán nagyobb, mint az átlag. Én szeretem:) Na jó, engem is zavar néha, hogy idegenek hogy néznem rám, mondtam is tegnap a barátomnak, hogy olyan fura, hogy oldalról nézve ott a szinte deszka lapos hasam, és akkor a két mellem kiáll mint két MÁV-ütköző kb :D Meg ahogy megyek is lötyög és jaaaj.. de tudod, sokan vágynak ilyenre:) Amúgy csak egy kérdés.. homokóra alkatod van neked is, azért ekkora a melled, vagy csak úgy van?:D

2013. ápr. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!