Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyit kellene fogynom még,...

Mennyit kellene fogynom még, hogy jól nézzek ki? Kép!

Figyelt kérdés

Nem hordok ilyen ruhát az utcára, csak a kép kedvéért, ebben látszik a legjobban az alakom. Már fogytam 10-et, meddig folytassam még? Gonosz válaszok nem kellenek, tudom én is hogy kövér vagyok. :)

[link]


2013. máj. 1. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen magas vagy, hány kiló, de egy pici még mehet le. Ne sok, csak egy pici. A lényeg, hogy sporttal "add le a kilókat". Bár Én inkább centi párti vagyok...

20/L

Tényleg, milyenek a méreteid? Mell-derék-csípő?

2013. máj. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az is nagy szó hogy fogytál 10 kilót, gratulálok! Milyen testalkatot szeretnél elérni? Szerintem még 10-14-et leadsz és bombanő leszel :)
2013. máj. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sportolj mert hiába fogysz ha az alakod idomtalan marad.

Amúgy nem vagy vészes, bár a combjaid elég vastagok még mindig. Így csinálj sok lábgyakorlatot. Fenékre is sportolhatsz, amit sok guggolással érhetsz el..

Nem kell elkeseredni, szépen haladsz. Én örülnék ha ennyire nem lenne hasam mint neked.. Nekem nagy hasam van, és az nem megy le, pedig fogytam 7 kilót..

2013. máj. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szerintem addig fogyj, amíg kényelmes. egy ponton meg fog állni a súlyod, ha az neked még soknak tűnik, ne törődj vele, nem fog lejjebb menni, max centiben. a lényeg, hogy ne ess túlzásba.

ügyes vagy egyébként:)

2013. máj. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem vészes, nem számítasz kövérnek, csak husis vagy, de ez sokaknak bejöhet így is. amúgy kb 5 kiló feleslged van ránézésre.
2013. máj. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Talán egy ötöst, de figyelj, hogy formálódj is közben! :)
2013. máj. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy kövér, teljesen rendben van az alakod.
2013. máj. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!