Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van rajtam kívül még valaki,...

Van rajtam kívül még valaki, aki a rövidre vágott, festetlen körmöt kedveli/hordja?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem egy mélyenszántó kérdés, csak úgy eszembe jutott.

2013. máj. 2. 07:20
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Igen, én!! És ehhez még a festetlen haj is társul!
2013. máj. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

HA tiszta a kezed meg a körmöd, nem töredezett, hanem rendesen le van vágva, akkor szerintem semmivel sem rosszabb, mint a festett, söt, sokkal higiénikusabb.


Az állandó festés illetve müköröm csak tönkreteszi a körmöket.


Nekem nem teljesen rövidre vágott, de festetlen.

2013. máj. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én imádom a hosszú, vörösre lakkozott körmöt, de zenélek, úgyhogy nincs választásom, muszáj rövidre vágni. És festeni sincs értelme, mert gyakorlásnál úgyis lekoptatom.

Néha azért szünetet tartok, akkor megnövesztem a körmöm és kilakkozom, évente-kétévente egyszer. Az jó, de ennyi :)

2013. máj. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs bajom a rövid festetlennel, sem a hosszú festettel, mindkettő lehet szép, ha saját. A mű az ronda mindenképp.
2013. máj. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Nekem is rövid a körmöm, és színtelen körömerősítőt kenek rá, az ad neki egy kis fényt. Sokkal jobban szeretem, mint a műkörmöt, és nem kell paráznom, hogy lepattog a legfontosabb pillanatokban :)
2013. máj. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
:) nem nagyon érdekel, kinek milyen körme van, akinek szép formájú, azt azért meg szoktam jegyezni. Ez a "praktikus", amit te hordasz. Nekem nagyon ránő a körömre a bőr, ha nem lakkozom, törik is, úgyhogy színtelen lakk a minimum.
2013. máj. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én szinte sosem festem.

Néha komolyabb alkalmakkor rászánom magam (utoljára a szalagavatómon volt), de hétköznap nem.

Most ballagásra elkezdtem növeszteni, de tornán kosárlabdázás közben letörött. Mindig leszoktam vágni, nehogy kosarazás közben kárt tegyek valakiben, vagy csúnyán törjön el.

2013. máj. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Első, nem én pontoztalak le.
2013. máj. 2. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!