Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Eléggé megbántam a tetoválásom...

Eléggé megbántam a tetoválásom, vagyis nem a tényét, hanem amilyenre sikerült. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy minta ami nagyon-nagyon tetszett, teljesen engem tükrözött és saját elképzelésemre alakítottam szóval elmentem egy szalonba, hogy csinálják meg. Eleinte minden fasza volt, megbeszéltem a tetkósommal hogy mi milyen lesz, apró részleteket stb. Na igen, de mire megcsinálta, a végeredmény egyáltalán nem olyan lett mint amit szerettem volna vagy amit megbeszéltünk. Teljesen össze lett csapva és alig hasonlít az elképzelésemre. Gondolom nem direkt, hanem mert rengetegen járnak a szalonba, miközben engem tetovált még szúrt egy piercinget is másnak... Ha tehetném már biztos nem ott csináltatnám, de hát nem lehet, meg az a gáz hogy a vállamtól majdnem az egész felkaromat betakarja, szóval elég nagy felületről van szó...:(
2013. máj. 2. 20:32
 1/7 A kérdező kommentje:
Átjavíttatni sajnos nem lehet olyanra, valahogy bele szeretnék törődni a dologba, és megbékélni a tetkóval, hátha van valakinek valami ötlete :)
2013. máj. 2. 20:36
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Most mégis mit kezdjük a siránkozásoddal? Hülye voltál, talán tanultál belőle.
2013. máj. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szépen félreteszel minden hónapban egy kisebb összeget, és elmész pár éven belül lézeres eltávolításra.

Ez tud vigasztalni, maximum.

2013. máj. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
vagy lézer, vagy átüttetni tudod egy sokkal nagyobbra és színesebbre, ami takarja az egészet. nem mondtad hogy mennyire barmolta össze a "mester", de még az is elképzelhető hogy az eredeti minta javítható, csak jobb helyre kell menni. nekem is mentettek már meg így elrontott tetoválásomat.
2013. máj. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm! írtam egy kevésbé népszerű, de a munkáik alapján nagyon igényes szalonnak, hátha tudnak segíteni :) lézerrel nem szeretném leszedetni, attól félek is és szerintem eszméletlenül sok pénzbe kerülne :(
2013. máj. 2. 22:11
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

Miközben tetovált téged elment pirszinget szúrni??

Akkor vertem volna le a fejét a helyéről. Aztán f@szt tetováltam volna a szemgolyójára, hogy sose felejtsen el.

2013. máj. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

na ez kemény... az ilyen és hasonló sztorik miatt nem merek tetováltatni sajnos :( Pedig már határozott elképzelésem van évek óta.


Én azt csinálnám, amit el is kezdtél már: véleményt kérni más tetoválóktól, milyen ötleteik vannak a javításra.

Több tetoválót is kérdezz meg, és vesd össze a lehetséges megoldásokat.


Amúgy milyen szinten lett elrontva, mi a konkrét hiba ha lehet tudni?

2013. máj. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!