Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Srácok! Miért gyúrtok? Szerint...

Srácok! Miért gyúrtok? Szerintetek az szép vagy annyira élvezitek? Miért nem sportoltok inkább?

Figyelt kérdés
2013. máj. 4. 16:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
tesóm, ha valaki izmos az csak is szép lehet,de érted kinek mi és ki miért csinálja... nekem a legtöbb gyúrós ismerősöm azért csinálja,mert szeretne izmos lenni és megnyugtatja a gyúrás:)
2013. máj. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért, szerinted a gyúrás nem sport? :)
2013. máj. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nagyot mosolyogtam. A világ legnehezebb sportja a testépítés, de sokkal több annál. A gyúrás az amit a legtöbben csinálnak a termekben, az kizárólag a lányoknak szól, ezért is olyan eredménytelen a többségnél. Szerintük nektek szép, nekik tök mindegy, csak csajozhassanak.
2013. máj. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Aki azt mondja nő létére, hogy nem imponáló egy izmosabb férfitest, mint egy pászka, az hazudik. Mintha én azt írnám, hogy nem szeretem a formás melleket.

Én spec azért, mert egy kicsit azért az is fogyaszt (helyette alhatnék is), meg nem mindegy, hogy melóhelyen pl. hányszor hány terhet tudok mozgatni. Mindemellett természetesen a kinézet is ösztökélő, mert aki azt mondja férfi létére, hogy nem akar izmos lenni, szintén hazudik. Nyilván nem fogja mondani, hogy lusta vagyok hozzá.

2013. máj. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
én nő vagyok, bár szerintem azért gyúrnak, hogy ragadjonak rájuk a nők, és könnyebben tudjonak csajozni.
2013. máj. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A nők meg ezért vesznek fel dekoltázsos ruhákat akkor. :)

Van benne valami (álszentség lenne tagadni), de én mióta fogytam és súlyzózom, jobb a közérzetem is. A 4 fal között is. (Jah és nem járok "csajozni", továbbra sem.)

2013. máj. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azt mondjuk én sem értem hogy miért hiszik szebbnek az óriási ijesztő kigyúrt testet a pasik, mint egy szép vékony sportosat?!
2013. máj. 5. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%
Látszik, hogy lóf*szt se tudtok a témáról. Szerintetek aki konditerembe jár edzeni, az mind Jay Cutler lesz? Ja, hiszen nem tudjátok, ki az... szerintetek komolyan mindenki kisbolygó méretű izomkolosszus lesz, aki edzőterembe jár? Tudjátok, mi az a szálkásítás? Vagy úgy általában, van bármi fogalmatok az emberi test felépítéséről? Annyira buták vagytok, hogy már FÁJ, de komolyan... Sportoljatok inkább ti is, ha már okosak nem vagytok, legalább szépek legyetek.
2013. máj. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Amit ti lányok sportosnak neveztek az legtöbször aránytalan fizikum, sok lemaradt testrésszel, semmilyen kontúrral. Csak valami kocka, mellvonal kell nektek egy gebén.
2013. máj. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szerintem ezerszer vonzóbb egy vizilabdázó "macis" teste, mint a lufiizmok. Nem kérdés, hogy melyikhez bújnék oda szívesebben... Amúgy nem nevezném egy futó, kerékpározó, hegymászó, úszó, teniszező, stb. testét girnyónak, és mennyivel jobb nézni őket, mint valakit, aki négy fal között, gépek közt izzad.
2013. máj. 5. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!