Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek a fullcap b*zis?

Szerintetek a fullcap b*zis?

Figyelt kérdés
Szeretnék egyet venni,de félek, hogy az inkább ilyen JB stílus. Pedig nekem tetszik.
2013. máj. 5. 18:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Már mitől lenne az? Csak mert az a kis h*lye is hordja? :D Ha illik a stílusodhoz, akkor teljesen jó kiegészítője az öltözködésnek...Ha meg tetszik, ne habozz, hanem vegyél xD
2013. máj. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Szerintem se b*zis maga a "fulkep" fazon.
2013. máj. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát igen, ez az. Főleg, hogy a fullcap sokkal kényelmesebb is, mint egy normális mici. Csak félek, hogy divatbu*inak fognak nézni. (lányok szerint jól áll rajtam a fullcap)
2013. máj. 5. 18:20
 4/11 anonim ***** válasza:
Attól nem lesz senki sem divatb*zi, ha egy jó kiegészítőt is hozzátesz az öltözékéhez :D
2013. máj. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem mindenki gondolja így. Főleg, hogy ismerőseim közül legtöbbüknek már az is divatb*zi, aki divatosan öltözködik.
2013. máj. 5. 18:27
 6/11 anonim válasza:
Csak nem te vagy a micisapkás fiú? :D.Am a fullcap egyáltalán nem b.zis,csak sok csicska hordja mint pl. emos b.uzik,meg a többi ratyi.
2013. máj. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jó, nyilván én is egy határon belül értettem ezt :D De ránézésre is látszik, ki az meg ki nem az szerintem :D
2013. máj. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok emos, se semmi. Ám érzékeny vok egy kicsit a napra, azért hordok néha sapkát. A fullcap meg bejön, tetszik meg minden.
2013. máj. 5. 18:30
 9/11 anonim ***** válasza:

ha neked tetszik akkor hajrá!

szerintem inkább menő, mint hogy b*zis! ;)

2013. máj. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az, hord nyugottan:)
2013. máj. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!