Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Zavar a szőr a hasamon, mit...

Zavar a szőr a hasamon, mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

A köldököm alatt és felett egy csikban sötétbarna szőr van, nagyon idegesitő nyáron amikor bikiniben vagyok vagy amikor azért nem merem levenni a polom, mert h tök gáz. Hallottam már arról v van aki gyantázza, de hason kb 100szor jobban fájhat és ha kinő biztos szúr, meg mindig kéne szedni. Ha leszedetném a csikot akkor meg feltünő lenne h ott semmi szőr sincs, mert a hasam többi részén világos szőrök vannak. A bunkó megjegyzéseket tartsátok meg magatoknak légyszi, és örüljetek h nektek nincs ilyen bajotok. A segitségeket előre köszönöm :)

17/L



2013. máj. 5. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyantázni szoktam vagy csipesszel kiszedni, egyáltalán nem fáj.
2013. máj. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A szőkitőkrémekkel v szőkitőporokkal mennyire érdemes foglalkozni? szőkitsem v szedjem le?
2013. máj. 5. 21:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Én epilálni szoktam, de be kell valljam, elsőre pokolian fájt. Viszont még mindig ez a legjobb megoldás szerintem. :)
2013. máj. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gyanta még mindig kíméletesebb mint az epilátor, de legalábbis gyorsabb, 2 perc szenvedés az egész és egész sokáig jó lesz. Szőkítés szerintem nem túl szép megoldás, de egy próbát az is megérhet, nem nagy kockázat.
2013. máj. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is elég szőrös a köldököm alatt lefelé csíkban, én leborotválom strandidőszakban. Borotválás után apró pöttyök maradnak, ami azért nem annyira zavaró, mert körülötte is vannak pihés szőrök, így nem feltünő. Ennyit tudok tenni az ügy érdekében, rosszabb esetben én is magamon hagyom a pólót. 16/L
2013. máj. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is borotválom.Nekem elég szőrös a hasam,nem csak egy csíkban hanem mindenhol.
2013. máj. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha zavar a szőr a szotyadék testeden, akkor gyújtsd fel otthon a fáskamrát, vetkőzz meztelenre és irány befelé :-D
2013. máj. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!