Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon gusztustalan a petyhüdt...

Nagyon gusztustalan a petyhüdt kar?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem el mozogni ismét hosszú idő után, betegség miatt, és aránylag a testem már csinos, de a karom nagyon petyhüdt még.

A pasimnak így is tetszem, viszont én nagyon szégyellem mások előtt, hogy kb így néz ki a karom: [link]


Persze dolgozok már rajta, tricepsz gyakorlatok s minden, de ugye még kell pár hét míg látszani is fog valami. Addig viszont nem merek rövid ujjút venni, mert szerintem nagyon esztétikátlan és mások lehet kiröhögnek miatta. Szerintetek ?


2013. máj. 6. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Nincs a világon semmi baj a karoddal! Sokkal szebb és nőiesebb így, mintha izmos lenne!
2013. máj. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

wow:D

hát köszi,de azért nem akarom így hagyni...mint írtam,dolgozom rajta és feszesebb lesz nyárra tuti,csak ebben a néhány hétben nem merek rövid ujjút venni...de köszi a véleményt

2013. máj. 6. 16:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem vigasztalni akartalak, tényleg jobban tetszik nekem így a karod, mintha izmos lenne! Így nőies! :)
2013. máj. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A gusztustalanság nagyon messze van ettől:D! Nyugodtan hordj rövid ujjút, mert még a végén a melegtől zakkansz meg!
2013. máj. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előre féltem, milyen képet fogok látni, erre beraktad ezt. :D Én is izmos kar párti vagyok, de ez nagyon messze van a gusztustalantól. Teljesen normális, nyugodtan vegyél fel rövid ujjút!
2013. máj. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!