Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Akinek van vagy volt már DKNY...

Akinek van vagy volt már DKNY Be Delicious parfümje?

Figyelt kérdés
Ilyenkor esti buliba szerintetek már jó választás a DKNY Be Delicious parfüm?

2013. máj. 6. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Én ajándékba kaptam. Nekem nem tetszett, kicsit túl édesnek találtam. A húgomnak adtam, ő imádja :). Igaz én szőke vagyok, ő pedig barna. De kérdésedre válaszolva, esti buliba ok, főleg, ha passzol hozzád :)
2013. máj. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen bár attól függ, hogy milyen buliba....
2013. máj. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Egy városi discoba fogok menni.


1. válaszoló: Én is szőke vagyok :D Nekem nagyon tetszik. Érdekes, de én pont azt gondolom, hogy egy kellemes, friss tavaszias illat, de lehet, hogy csak a télen használt parfümömhöz képest az, mert az elég mély, fűszeres.

2013. máj. 6. 21:53
 4/8 anonim válasza:
Én imádom, mert nagyon jó emlékem fűződik hozzá. Dolgoztam amikor egy nagyon csinos nő jött hozzám tárgyalásra. Nagyon jó illata volt. Teljesen rágerjedtem. Megkérdeztem mit használ. Kiderült Dkny be delicious. Vettem az akkori barátnőmnek. De rajta nem volt olyan finom. Szerencsére később volt alkalmam közelebbről is élvezni az elsőnek emlitett hölgy illatát... Sok sikert neked is. Egy 39/f.
2013. máj. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D Én is szeretnék egy kiszemeltet meghódítani, szóval örülök, hogy ilyen hatással van egy férfire ez az illat :)
2013. máj. 6. 22:36
 6/8 anonim válasza:
majd számolj be hogy sikerült.
2013. máj. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben :D És köszönöm :)
2013. máj. 7. 20:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tipikusan az a parfüm, ami valakin vagy nagyon jól vagy nagyon rosszul bontakozik ki. Ha jól, akkor egy egész kellemes, ám elég felejthető almás-uborkás fuvallatocska jön ki, ha pedig rosszul, akkor olyan szagod lesz mint a zöldségespult a piacon. Olyan zöldségesbolt szag, nem tudom másképp jól leírni: kicsit erjedt, kicsit dohos, kicsit rothadt. Én pl az utóbbiba esem és sok más nőn is ilyennek éreztem, úgyhogy én nem erőltetem. Különösebben nem fáj érte a szívem, mert szerintem nem olyan jó alapból sem, amiért meg kéne őrülni. Ha Donna illat, akkor a sima klasszikus DKNY, az fantasztikus. Próbálni kell.
2013. jún. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!