Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kutya tappancsos tetkója van...

Kutya tappancsos tetkója van valakinek? Ha igen, akkor küldenétek róla egy képet?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék hogy néz ki és melyik területen van! Köszi
2013. máj. 7. 23:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem nincs,de nagyon tetszik! :) Olyan cuki! :)
2013. máj. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azért láttam már nagyon csúnyát is. A csaj tarkóján volt egy óriási nagy tappancs. Az már nekem sok, feltűnési viszketegségre utal :D
2013. máj. 7. 23:47
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2013. máj. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hülyének nézel 3as? Azt hiszed nem néztem meg már mindenhol, ahol csak tudtam?
2013. máj. 8. 00:01
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem nézlek hülyének, de senki nem fogja a saját tetoválását ide belinkelni. Sok ilyen kérdés volt, hogy mutassák meg és senki nem mutatta.
2013. máj. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor ezt meg is beszéltük!
2013. máj. 8. 00:12
 7/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok,nekem is csak a picike tetszik :)

Nagyban nagyon csúnya!

2013. máj. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen.. este még utána olvastam, hogy mennyien gagyinak tartják pl. Alap esetben én pl. ki nem állhatom a tetkókat, de ha az nem azért készült, hogy azzal tűnjön ki valaki, hanem azért, mert számára az jelent valakit, az teljesen más, azt el tudom fogadni. Én több okból is valamilyen kutyákhoz kapcsolódó dolgot szeretnék. Egyrészt, ami az én kutyáimat jelképezi, másrészt, valami olyat, ami a kóbor kutyákat, a rajtuk való segítést jelképezi. De mindez még csak egy gondolat :)
2013. máj. 8. 08:00
 9/9 A kérdező kommentje:
*jelent valamit.
2013. máj. 8. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!