Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha elmész egy manikűröshöz/műk...

Ha elmész egy manikűröshöz/műkörmőshöz és gel lakott kérsz a körmeidre, hogyan készül? Lakkon kivül rak e valamit rá? És mennyi az ára?

Figyelt kérdés
2013. máj. 8. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Sima géllakk; színes géllakk, sima színtelen géllak (ezeket ugye berakosgatod száradni). Dióhéjjban ennyi.

"Vidéken" (nálunk: Nyíregyháza) 900ft, Pesten kb. 3000ft.

2013. máj. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Attól függ kérsz e rá valamit. Gyöngyöt, matricát, más mintát bármit lehet rá kérni.

2013. máj. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

elsőnek: alaplakk is kell.

én 3500-ért csinálom.

2013. máj. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem,mert ahová én járok,ugy látom pofára megy,mert van akinek a végén valami jó illatú olaj szerűvel bekeni/maszirozza/,én akár kértem rá egy kis mintát akár nem akkor is egy forma árat fizettem.Lereszelés,alaplakk,lakk,franciánál a végét keni,fény,azútán valamit ráfest,ha kérem,igaz gyönyörüeket fest rá,ezután nem kell a fény,és a végén rak rá még egy réteg fénylakkot,és jöhet az utolsófény.2000-2500ft.Ja és a körmöket egyformára szokta a te körmösöd reszelni?Mert az én 10 körmön külömböző méretűre,és formára van reszelve.
2013. máj. 10. 17:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Én vagyok a körmös, és igen, egyformára reszelem. Igaz, én nem is ilyen olcsón csinálom.
2013. máj. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy műkörmős vagy,de nem az enyém.
2013. máj. 10. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!