Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek/tapasztaloto...

Mi a véleményetek/tapasztalotok a Veet szőrtelenítő krémről? (többi lent)

Figyelt kérdés

pontosabban mire vagyok kíváncsi:

Jobb vagy rosszabb mint a borotva?

Gyanta vagy Veet szőrtelenítő krém,melyik a jobb?

Büdös(tudom hogy hülyén hangzik,de muszály tudnom)?

Hány naponta kéne használni?

Kiszedi az erősebb szálakat is?

Nem lesz tőle erősebb a szőrzetem?

jó hasra,hónaljra,lábra?

Borostás lesz utána az a hely ahol le szedtem a szőrt?

Előre is köszönöm a válaszokat!:)



2013. máj. 9. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A szőrtelenítő krém a legrosszabb minden módszer közül.

Büdös. Ugyanolyan hamar kinő a szőr mintha borotválnád. Károsítja a bőrt és a környezetet is. Az erősebb szőrt nem mindegyik krém szedi ki.

2013. máj. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hatásra ugyanolyan mint a borotva és van szaga is, egy időben azt használtam mert intim területeken kipattogzott a bőröm a borotvától, inkább gyantára váltottam. Nekem két hétig tart, sokkal gazdaságosabb és időkímélőbb mint a krém,azzal várni is kell, a kozmetikus meg egy óra alatt akár az egész testedről leszedi a szőrt :)
2013. máj. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors válaszokat:)

én is így gondolom,csak kíváncsi voltam más véleményére is,mert anyukám is a krémet akarja,hiába könyörögtem neki hogy had legyen gyanta :D

ja,és azt elfelejtettem odaírni hogy 15/L vagyok

2013. máj. 9. 19:17
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
én a zuhanyzós veet-et használtam és jónak jó volt mert nagyon szépen leoldja a szőrt és nem pattogzik ki mint a borotvától de viszont 2 nap és szőrösödöm szóval veet meleggyantára váltottam és ez tökéletes :)
2013. máj. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!