Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Észbontók c. műsorban modell...

Észbontók c. műsorban modell lányok? Ők?

Figyelt kérdés
Nem akarom bántani őket, de nem az, hogy kövérek. Ok tudom vannak molett modellek, de náluk is követelmény, hogy szépek legyenek. Na, de ők nagyon csúnyák. Kezdhetnek reménykedni az ide író "lehetek e modell?" kérdéseket feltevő lányok. :DD
2013. máj. 9. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
27%
Nem csúnyábbak mint Te.
2013. máj. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem sem jönnek be, de így közelebb állnak a hasonló kaliberű lányokhoz, és esélyt adnak hogy elfogadják magukat. Kell egy ilyen műsor is :)

Ha vékonyabbakat akarsz, nézd a Címlaplányt :)

Mielőtt bárki le kövérezne 156 cm vagyok és 44 kg.

18L

2013. máj. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Csúnyábbak, mint én :D Na jó viccet félretéve. Nem vagyok az a mások külsejét bíráló ember. Nekem is vannak hibáim, mint mindenkinek, de azért tisztában vagyok azzal, hogy hol a helyem. Értelemszerűen, ha nem vagyok szépségkirálynő vagy modell alkat, akkor nem jelentkezek annak. Főleg nem, hogy ők még alkalmazva is vannak a szakmában.

Az lepett meg, hogy voltak a modell fiúk és a modell lányok. A fiúk nagyon helyesek voltak, erre a másik oldalon a lányok... Mindenre gondoltam volna csak arra nem, hogy modellek. Igénytelen volt a sminkjük, a hajuk. Arcuk is öreges és átlagosan semmitmondó volt.

2013. máj. 10. 14:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Tiszta szánalom. A modell fiúk SE tudták, hogy pl Portugália nem sziget, a napnál is világosabb hogy azt benézték. Ennek ELLENÉRE az okoskodó srác továbbra is tette az agyát és távolról ugatott a szereplő csajoknak (persze egy picit feszültebb volt már). Szerintem ez a jelenség a legalja, nem is az, hogy vannak, amire a válaszolók nem tudják a pontos választ.

És az előtte lévő adás? Azok a "rockercsávók" nagyon felb.ták az agyam, de tényleg. Ennyire idegesítő embert életemben nem láttam, mint az az idióta gyerek, aki állandóan beordibált valamit, Istennek hála, hogy személyesen nem ismerem.

2013. máj. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!