Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiú vagyok 18 éves. Pisze...

Fiú vagyok 18 éves. Pisze orrom van és baba arcom, és vékony vagyok. Ha levágom a hajam hülyén nézek ki, ha meg hosszú kisfiúnak. Mit tehetek h komolyan vegyenek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 11. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:
borosta!
2013. máj. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem nő...
2013. máj. 11. 20:16
 3/10 anonim ***** válasza:

hogyhogy hülyén nézel ki? a rövid haj mindíg jobb, mint a hosszú


persze az is kérdés, hogy mi a rövid meg a hosszú.. a fülre lógós hülyegyerek haj kisfiús is meg nyomi is leszel tőle


mindenképp vágasd le ha ennyire hosszú

2013. máj. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ha nincs is borostád akk menny el jó fodrászhoz, mond el mi a bajod és az fog majd neked egy menő, divatos frizurát csinálni amivel nem leszel kisfiús.

nekem is volt ilyen bajom, de én kb 16-17 évesen inkább felszedtem vagy 5-10 kilót, levágattam a hajam fél centire és mindig hagytam egy kis borostát. rögtön nem is kértek tőlem személyit sehol, és azóta se. :)

2013. máj. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
küldj már képet nekem:)
2013. máj. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Keress egy jó fodrászt, és mond el neki a problémát. Én hasonló gondokkal küzdök, mint te, most lett új frizurám, kapásból idősebbnek nézek ki két évvel. Így már csak öt évvel nézek ki fiatalabbnak a tényleges koromnál... :-D


23F

2013. máj. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
kár h nem vagy lány :DD
2013. máj. 12. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nem a hajad miatt fogsz férfiasnak tűnni, hanem a viselkedésed miatt! :)
2013. jún. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak ne sírj! Még mindig jobb mint ha ronda lennél. Akkor mindenki gúnyolna, vagy levegőnek néznének. Életed végéig magányos lennél, és ott rúgnának beléd, ahol csak érnének. A kisfiús külsőt idővel kinövöd. Kezdj el edzeni! Egy kis plussz izom és már senki sem fog kisfiúnak nézni.
2014. jún. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
zselézd fel :D
2014. jún. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!