Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A modellügynökségeg honnan...

A modellügynökségeg honnan kapják a castingajánlatokat ahová a modelljeiket küldik?

Figyelt kérdés
Ha nem vagyok regisztrálva egyetlen ügynökségnél sem, de érdekelne, hogy ezek a divatreklámfilmek, kampányfotózások hol vannak meghirdetve.

2013. máj. 12. 10:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Helo!


A reklamok, fizetett munkak kapcsan irom most.


Ez is ugyan ugy megy, mint a hasonlo szakmakban a valogatas.

Az ügynöksegeknek szolnak - amelyekkel kapcsolatban allnak a munkat adok -, hogy xy termek reklamozasara kernek xy modelleket. Megkapjak a cegek ezt az ajanlatot, elküldik a modelljeiknek es azok meg mennek a catingra.

Ha pedig megfelelnek, akkor megkapjak a melot.

En lattam mar ujsagban is iylen reklamot, de mostanaban az is gyakori, hogy a modellt keresö munkaado a weboldalan is hirdet es nem ritkan versenykent irjak ki a hirdetest. Termeszetesen ez nem a nagyobbakra jellemzö.

Ha nem vagy regisztralva egy modellügynöksegnel sem - amiknek a legtöbbje annyit tesz erted, hogy elküld a hejre es szevasz, többet nem vallal (mint mondtam, eleg nagy resze, tehat nem mind, nehogy valaki ezert esen itt nekem) -, akkor kenytelen vagy kapcsolatokat kiepiteni, hogy a legfontosabb munkakrol tudomast szerezz, mert valoszinüleg nem fogod öket megtalalni a google-ön szörfölve.

De az is megoldas lehet, hogy par modellel felveszeda kapcsolatot es ha ök tudnak valami melöröl, szolnak neked - te meg aztan beadod a portfoliodat...

2013. máj. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!