Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetek modell?

Szerintetek lehetek modell?

Figyelt kérdés

Kék szemem van, szőkés barna hajam, 172 cm vagyok kb., 57kg vagyok..

ja és 12 éves vagyok



2013. máj. 13. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
11%

Mért akarsz modell lenni?

Tudod te egyáltalán,hogy az mivel jár??

Amugy nem jók az adottságaid hozzá.

Kövér vagy!

2013. máj. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz.
2013. máj. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

a méretet kell nézni és nem a súlyt,ha meg nincs benned semmi különleges akkor nem lehetsz modell

amúgy elgondolkodtál hogy hány éves korodig csinálhatod?

ha ez az életcélod akkor nagyon sajnállak

2013. máj. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne akarj modell lenni, mert könnyen lehetsz anorexiás is, ami halálos lehet!
2013. máj. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem a kérdésre válaszoltatok. Ha ő anorexiás akar lenni és ez az életcélja, az az ő dolga.

Egyébként kép nélkül hogy állapítsuk meg?! A modellkedésnél nem ez a lényeg, hanem hogy legyen valami különleges az arcodban, pl. kitüremkedő arccsont, feltűnő anyajegy stb.. meg persze magasnak kell lenni (180 centi körül), szóval kép nélkül nem tudjuk megállapítani! Vagy ha nem küldesz, akkor menj el ilyen castingra és ott eldöntik!

2013. máj. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehetsz.
2013. máj. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
1/6 egyátalán nem vagyok dagatt
2013. máj. 15. 07:10
 8/9 anonim ***** válasza:
érdekes, hogy a kritikát meghallod, az értelmes választ meg nem.. egyáltalán lány vagy vagy fiú? és amit már előttem is leírtak, a modellkedésben nem a szemed/hajad színe számít, hanem a karakteres arc, az alkatod, a kisugárzásod. kép nélkül ezeket ugye elég nehéz megállapítani.amúgy szerintem nincs meg hozzá a magasságod ha most szeretnéd elkezdeni,kicsit később próbálkozz szerintem, addig még nőhetsz:) meg persze legyél intelligens, és tudj helyesen írni ;)
2013. máj. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Miért akarsz modell lenni, 10 évig csillogsz, utána kirúgnak mint a rongyot, nulla végzetséggel takarítónőnek vesznek fel. Inkább tanulj s tanulj ki egy rendes munkát.

2020. jún. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!