Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szép Lányok, Nők! Tapasztaltát...

Szép Lányok, Nők! Tapasztaltátok már, hogy azok a lányok, nők, akik nem olyan szépek, mint Ti azt akarják, hogy kirekesztettek legyetek, szemét módon nyilvánulnak meg veletek?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor Ti mit tesztek ez ellen?

2013. máj. 14. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez ellen nem nagyon tudsz tenni. Ha szebb vagy, már azért utálnak. Ha pedig ráadásul jól is végzed a munkád, dolgod, még inkább szemetek. Nem kell velük foglalkozni, a furkálódós személyiség előbb utóbb visszaüt.
2013. máj. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%

Szepnek mondtak mindig is - mondjuk eleg onbizalomhianyos voltam.

Most mar kezdek magamhoz terni - tulsagosan jo pasi van mellettem hogy ne higyjem el hogy szep lennek.


Sztorik.

Igen... Van aki ronda ruhaba akart tukmalni amikor tini voltam... "baratno"

Vagy akiknek parjuk van es egyutt vagyunk tarsasagban azok total utalni szoktak altalaban. Multkor voltam egy nyaralason ahol meglepetesemre nem voltak ilyenek a nok! Mondjuk mas korosztaly, de akkor is olyan jo volt hogy nem utalkoztak velem. Ok, egyet leszamitva... a vicc az hogy o meg nem is feleseg volt...


Altalaban ez szokott lenni, erzem hogy nem kedvelnek mert vetelytarsnak talalnak...

Nah meg van pofatlanabb aki be is szologat. Az ilyen lepereg rolam latszolag. Sokat kell nyuznia magat hogy en is lealacsonyodjak az o szintjere es visszabokjek. De nekem nincs kedvem ilyen hulye jatekokat jatszani - nah ez meg meg inkabb idegesiti oket. A pasik elott meg megint sajat magat jaratja le.


Mit teszek?

Nem megyek bele a jatekba.

Maradok "urino" es nem csinalok jelenetet.

Esetleg egy fanyar mosolyt vagok neki hogy aha aztan beszelek tovabb a tobbiekkel.


A feltekeny asszonykakkal sokat nem tudsz csinalni.

Utalom amikor egy tok jofej ferfivel nem beszelhetek mert hogy "tul jol nehek ki" es a feleseg verszemet kap... Holott neha uzletileg, szakmailag is jol jonne... nem vagyok a blod pitsa tipus.


Hogy oszinte legyek most nincsenek is nagyon lany baratnoim...

Utalnak egy olyan dologert amihez semmi kozuk es az illetekessel mar megbeszeltuk.

De mindegy is.

Azt hiszem jobb nekem fiukkal baratkozni - csak szolni kell nekik egy ido utan hogy nem fogunk jarni xD

2013. máj. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

A magukat nagyon szépnek gondoló lányok meg azokat rekesztik ki, akik csúnyábbak (vagy akiket annak gondolnak).


Ettől aztán elterjedt az a nézet, hogy a szép lányok beképzeltek és bunkók. És ha egy nőnek kislánykorában nagyon sokat beszólogattak az aktuálisan szép osztálytársai, akkor az vissza fogja adni később más szép lányoknak.

2013. máj. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Engem szép arcú, csinos lánynak mondanak. Az alakomért sokat is teszek, az arcomat a szüleimnek köszönhetem:) Sminkelem magam, de csak light-osan. Csinosan öltözködöm, de nem kurv.san, mégis mindenki a riválist látja bennem. Nem vagyok beképzelt, de tisztában vagyok az adottságaimmal. Az, hogy csinos vagyok magamnak köszönhetem, mert sokat edzek..aki meg erre irigy azt csak sajnálni tudom, hiszen neki is ugyanannyi elmenni edzőterembe vagy csak futni a városban. Én is foggal összeszorítva edzek és meg is van az eredménye. Nincs lehetetlen csak tehetetlen:)


Nem szoktam felvenni az irigységet. Nevetek rajtuk, hogy így próbálják kompenzálni a saját hibáikat. :)

2013. máj. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem a menő csajok azok akikkel szemét módon bánnak, meg ilyesmik. Attól hogy szép valaki még nem utálják automatikusan, csak ha látják hogy ezzel sikerei is vannak és egy csapat pasi veszi körül mindig például, meg hasonlók.

Engem szépnek tartanak, de én ilyen magányos forma csaj vagyok, aki egyedül van mindig, mert nekem így jó. Viszont mindenki barátkozni akar velem, csúnyábbak is, szépek is, menők is, sose bánt senki, nem szemetek velem, sőt, kifejezetten szeretnek az emberek, mindenhol nagyon segítőkészek velem, bár fogalmam nincs miért.

2013. máj. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!