Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Normális, ha az új villanyboro...

Normális, ha az új villanyborotva nem borotvál le mindent teljesen és simával utána kell igazítanom? Illetve intim szőrtelenítéshez sima vagy villany a jobb?

Figyelt kérdés

Amit a napokban vettem villanyborotvát, alig 2000 Ft volt, de kiváló német minőségnek tűnik. Az arcomról nagyjából le is szedte, amit kellett, csak sajnos közel sem tökéletesen. Állítólag a villanyborotvák kevésbé hatékonyak, mint a simák, ezt olvastam is...


Próbáltam vele az intim szőrtelenítést, de azt se csinálta meg tökéletesen, sőt, ott még többet hagyott, mint az arcomon /pedig nem volt dzsungel lent se, csak minimális szőr.../.


Melyik a jobb? A sima vagy a villanyborotva? Arcra és máshová is egyaránt kérdem...


2013. máj. 16. 15:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem se viszi le a szőrt a villanyborotva teljesen.
2013. máj. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!