Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti visszavinnétek? Nem ciki?...

Ti visszavinnétek? Nem ciki? Egyáltalán kicserélik?

Figyelt kérdés
Múlthéten vettem egy nadrágot 18 ezer Ft-ért, ma volt rajtam először és az igazolványtartómtól (csak a diákigazolványom, meg a bérletem van benne, szóval nem vastag) kiszakadt a zsebénél de nem a zsebe hanem kívül az anyag. Blokk megvan, cimke benne. Még sose vittem vissza semmit, a nadrággal vásárolt ruhának is szét volt jőve a varrása de inkább elvittem varrónőhöz. Ti visszavinnétek? Nem ciki? Egyáltalán ki fogják cserélni? Válaszotokat előre is köszönöm szépen!
2013. máj. 16. 21:50
 1/10 anonim válasza:
tehát a varrás ment szét vagy anyagában szakadt el?
2013. máj. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az anyagában sajnos.. :(
2013. máj. 16. 22:02
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki? Kötelességük lenne jó minőségű árut árulni, ennyi pénzért. Vagy kicserélik, vagy pénzvisszafizetés, esetleg elküldik megvarratni. Vidd csak vissza, mi veszíteni valód van?
2013. máj. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Ha anyagában szakadt el nem valószínű hogy visszaveszik. Például ha valami éles dolognak nekimegyek és kiszakítja a nadrágom akkor nincs jogom reklamálni. De egy próbát megér. Sajnállak érte, gondolom nem lehet kellemes érzés...
2013. máj. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
de azt ne mond hogy az igazolványaidtol... mond hogy te nem csináltál vele semmit
2013. máj. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
úgy tudom hogy csak anyaghiba miatt kötelesek cserélni
2013. máj. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Semmit nem csináltam vele, már mért is tettem volna tönkre? Nekem amúgy sem a pénzem kell vissza hanem egy nadrág.. és igen, biztosan az igazolványtól mert olyan kicsi a zsebe, hogy a telefonom sem fér bele, mást bele sem raktam. És igen, énis nagyon jól tudom, hogy egy igazolványtól ennek nem szabadott volna megtörténnie.
2013. máj. 17. 07:16
 8/10 anonim ***** válasza:
Hol vetted a nadrágod? Mert attól is függ, velem is volt már ilyen, és a Marks and Spencer-ben visszakaptam a pénzemet egy minőségi vizsgálatot követően. Szóval nincsen minden veszve :)
2013. máj. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sanszos, hogy nem fogják kicserélni. Megpróbálni meg lehet.

Ha meg nem cserélik ki, varrj rá a szakadásnál valami felvarrót és meg van oldva, jobb mint bánatoskodni. Legalább egyedi lesz. :D

2013. máj. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sikerrel jártam, kicseréltèk! (:
2013. máj. 17. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!