Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kedves FIÚK! 15 éves arcra...

Kedves FIÚK! 15 éves arcra teljesen átlagos kék szemű, szőke hajú lány vagyok de az alakom nem az! Eléggé széles a csípőm és vékony a derekam sokan azt mondják kicsit olyan mintha fűzőt hordtam volna! :D ezt ti vonzónak/szexinek találjátok?

Figyelt kérdés

2013. máj. 18. 22:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Valószínűleg jól nézel ki. A vékony derék és széles csípő különösen jól hangzik ;)
2013. máj. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Igen, ez vonzó! :)
2013. máj. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Volt egy srác aki tetszett nekem de én nem tetszettem neki! :( Az alakom miatt!
2013. máj. 18. 23:34
 14/18 anonim válasza:
nem küldesz képet magadról?
2013. máj. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Óh az szép. vagyis nekem is ilyen a csípőm és a derekam, és vissza jelzések alapján bejövős a fiúknak:D illetve a barátom is szereti. tehát fel a fejjel, akinek meg csak az alakod miatt nem kellettél azt sz*rd le.

18/L

2013. máj. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Relatív, h szerinted mi a keskeny és mi a széles. Ha leírnád, h mennyi a derékbőséged és mennyi a csípőszélességed és a fenékbőséged akkor lehetne válaszolni.
2013. máj. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Küldj képet, de egyébként jól hangzik! :)

15/F

2013. máj. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Attol fugg. Foto kene.


Ha a csipod hajas es a derekad keskeny az nem szep - szerintem.

Ha a csipocsontod szeles es a derekad keskeny az szep.


De mint minden masban embere valogatja hogy melyik pasinak mi jon be... gebe, izmos, husi; formas, dagi... valakinek bejon...

2013. máj. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!