Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen az alakom? És ezekről...

Milyen az alakom? És ezekről a területekről hogy tudnék leggyorsabban fogyni? (Nincs kép)

Figyelt kérdés

Leginkább a felkaromra, az arcomra, ott főleg a tokámra és a hasamra hízok. Ezek alapján elvileg alma vagy galamb alkatom lenne, viszont a derekam szemből nézve elég vékony, és a csípőm meg elég széles. Ennyi infó alapján, milyen alkatom van? És szerintetek az ilyen területekről, mint a felkar, toka, hogy tudnék gyorsan fogyni? Régebben próbáltam ilyen toka eltüntető akciókat, amiket a neten láttam, de pár nap alatt feladtam, mert nem láttam, hogy kisebb lett volna :S

Szóval valaki tudna mondani ilyen gyakorlatokat, amik kifejezetten ezekre a területre jók?


2013. máj. 19. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
A gyakorlatok nem segítenek. Ha fogyni szeretnél, akkor energiahiányos állapotba kell hozni a szervezeted. Ez két irányból valósítható meg: 1) csökkented a bevitt kalóriát (kevesebbet eszel) 2) megemeled a szervezeted energiaigényét (testmozgással).
2013. máj. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Kérdező, te megtudnád mondani, hogy milyen az alakom?
2013. máj. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha azt várod, hogy kép nélkül mondjunk véleményt az alakodról, akkor Te is mondhatsz a válaszolók külsejéről véleményt. Persze kép nélkül.
2013. máj. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen gyakorlatok nem sokat érnek...

Diétás kaja és kardió edzés,pl. futás kell.(heti 3-4x 45 perc)

Pluszban esetleg valami Rubint Réka torna,hogy formásabb legyél.

2013. máj. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ÉRTELMES válaszokat.

2. és 3.: Szövegértés. Ez nektek mond valamit? Nem véleményt kértem arról, hogy hogy nézek ki, hanem hogy ennyi infó alapján, milyen lehet a testalkatom és hogy ha esetleg lettek volna ilyen gyakorlatok, amikkel konkrétan ezekről a területekről lehet fogyni, akkor hogy fogyjak ezekről a részekről?

2013. máj. 20. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!