Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » DM-es kuponokat honnan lehet...

DM-es kuponokat honnan lehet szerezni?

Figyelt kérdés

Mindig látoom, hogy az emberek írják, hogy volt Dm-es kuponom, ezért ezt vettem, meg azt vettem, de ezeket honnan lehet szerezni? Valamilyen újságból?

Vagy pl ezt honnan? [link]



2013. máj. 20. 01:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Dm active beauty kártyát kell kiváltani ( kasszánál szôl, hogy ilyet szeretnél , kapsz egy papírt kitöltöd visszaviszed majd postázzák illetve a dm hivatalos internetes oldalán is tudsz igényelni ilyen kártyát kb mindkét esetben egy hônap mire készhez kapod.) aztán már csak annyi a dolgod ha a dm drogériáiban vásárolsz mikor fizetsz odanyujtod a kártyát becsipogtatjâk és szépen gyülnek rá a pontok. Adott pontmennyiségnél a drogériában találhatô számítôgépes pultnâl (ami általában már az ajtô mellett kivan helyezve az üzletben) a kártyád segítségével adott pontokért cserébe kitudod nyomtatni az aktuális kuponfüzetet. ( a pontjaid a bolti gépen és otthon a dm honlapján is nyomod tudod követni.)
2013. máj. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A DM-ben, ha active beauty tag vagy.

De a teszveszen/vaterán is van egy csomó.

2013. máj. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Van ilyen kártyám. Itthon ezt hogyan tudom megnézni, hogy mennyi pont van rajta?
2013. máj. 20. 14:34
 4/5 anonim ***** válasza:
A DM honlapján meg lehet nézni, a kártyán levő valahány jegyű kódot kedd begépelni.
2013. máj. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Látszik, hogy nem sokat vásárolok a Dm-ben, mert még csak 19 pontom van, de sebaj, majd mostantól többet járok oda.
2013. máj. 20. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!