Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Leszedette a mukormeit,...

Leszedette a mukormeit, elfogyott volna a penze?

Figyelt kérdés
Az egyik csajnak tobb, mint 3 honapig mukorme volt, majd multkor leszedette. szerintetek is elfogyott neki a penze?
2013. máj. 23. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Vagy megunta.. Amúgy nem tök mindegy?
2013. máj. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg megunta, nem kényelmes neki. Én életemben egyszer próbáltam a műkörmöt, nekem nem jött be, nem kényelmes,és nem amiatt nem csináltatok, mert nincs rá pénzem. Ennyiből nem lehet messzemenő következtetéseket levonni senkiről. Mellesleg mindenkinek magánügye a pénzügyi helyzete.
2013. máj. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak szimplán rájött, hogy hülyeség... Amúgy elég sivár lehet az életed, ha mások dolgával foglalkozol. Ráadásul ilyen "fontos" kérdésben..
2013. máj. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Vagy egyszerűen megunta? Vagy már nem tetszik neki? Vagy pihentetni akarja a körmeit?

Nekem most fél év után nincs lakkozva a körmöm, és nem, nem fogyott el a pénzem, csak most így tetszik.

2013. máj. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Lehet. Vagy akármi más oka volt.

Nekem még 12-es koromban volt fél évig műkörmöm, aztán megundorodtam tőle, rondának tartom. Lenne pénzem rá, de inkább azért fizetnék, hogy ne legyen műkarmom.

2013. máj. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Így van elfogyott. A leszedetés ingyen van?
2013. máj. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jött hozzánk egy csaj dolgozni, műkörömmel nem voltak neki olyan nagyok, de kesztyűt kellett húzni, azt felvette, viszont egy műszak alatt 2 körme is letört tőből :)

Akkor azt mondta leszedeti a többi meglévőt, és nem rakat újat

Mai napig saját rövid körmei vannak, és szebb vele

20/F

2013. máj. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Aha, el. Közöd?
2013. máj. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezt nevezem nagyon kis unalmas napjaid lehetnek ha így megfigyelsz másokat és elméleteket is gyártasz mellé. Amugy igen lehet , hogy nem tellik neki rá mert kb 3 hét után már gusztistalanul levan nőve és nem 2 fillér a töltetése karban tartása, emelett igen csak megviseli a saját körmöket mivel lereszelik a felsö réteg egy részét a jobb tapadás érdekében és ha hosszabbra van készítve a müköröm huzza alatta a sajátod és igen csak megviseli az ujjakat söt a kezeket is ezért szokták leszedetni pihentetni a saját körmöket és egy kis idő után ha regenerálodott lehet újra építetni de azis lehet hogy szimplán megunta nem vagy nem volt praktikus. Nem mellesleg megjegyzem ha mindenki a saját háza táján sepregetne nem és magàval törődne sokkal kobb hely lenne a föld.
2013. máj. 24. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!