Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy ilyen...

Mit gondoltok egy ilyen alakról? (Kép)

Figyelt kérdés

NEM én vagyok rajta, szóval nem azért teszem fel, hogy fényezzem magam! :)

[link]


2013. máj. 24. 09:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
56%
Teljesen jó. De nem hiszem el hogy nem tudtok nők arányosan lebarnulni xd
2013. máj. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
58%

pocsék


görbe a lába, a törzse anorex, nem jön be

2013. máj. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
furcsa kép
2013. máj. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen kép alapján minden látszik csak az alakja nem... azt látom hogy nem túl arányos, de lehet csak ezen a képen fura csak... nem tudom.
2013. máj. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%
A kép alapján: NAGYON széles a válla, BORZASZTÓ keskeny a csípője és a derekához képest aránytalanul nagy a melle meg a combja. Normális képet kérnék.
2013. máj. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
érdekes vélemények. akik a környezetében vannak a lánynak közülük szinte mindenki azt mondja micsoda szép az alakja stb..én ezzel nem értettem egyet és már kiváncsi voltam csak, hogy velem van e a baj :D
2013. máj. 24. 18:50
 7/19 anonim ***** válasza:
Nincs vele baj.
2013. máj. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
sztem meg te vagy a képen csak letagadod önmagad! Innen is látszik, hogy hazudozol össze-vissza az életbe, menny el Providentesnek :-D
2013. máj. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nos, kedves utolsó válaszoló, intelligencia szinted megnyilvánításának tudom be kommentedet, az értő olvasást még kérlek gyakorold picit, hogy a feltett kérdésre tudj válaszolni. Másodsorban pedig, hogy az általad oly biztosnak vélt rövid eszmefuttatásra is választ kapj, el kell, hogy keserítselek azzal, hogy nem küzdök olyan önértékelési problémákkal minek következtében magamról töltenék fel képet, önigazolást nyerve ezzel.Remélem tudtad követni a válaszomat. :-)
2013. máj. 25. 21:25
 10/19 A kérdező kommentje:
már bocs, de csak magadat égeted ezekkel a hozzászólásokkal..túl sok a birka ember sajnos :)
2013. máj. 26. 11:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!