Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » IPL szőrtelenítés volt,...

IPL szőrtelenítés volt, akinek bevált?

Figyelt kérdés
A 8. alkalomnál tartok és semmi...van bárki,akinek bejött? Hány alkalom után tűnt el teljesen a szőrzeted?
2013. máj. 24. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen területtel mész? Én intimre és alsó lábszárra mentem. Érdekes, mert az intim egy részénél már alig nő szőr, a lábamon viszont csak ritkult egy kicsit..én ötször voltam egyébként.
2013. máj. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hónalj és intim...a hónalj területén már 2x teljesen kihullott a szőr,de még mindig új nő helyette...az intimnél meg van olyan terület,ahogy ugyanúgy viselkedik,mint a hónalj,de nagyrésze még 1x sem hullott ki,tulajdonképpen semmi nem történt vele...
2013. máj. 25. 10:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez fura, mert nekem intim részen mindig kihullott. Lábon meg ugye nem látom, hogy hullik-e, de hát ott nem is sokat ritkult:s
2013. máj. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!