Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet szép vagy csinos egy...

Lehet szép vagy csinos egy duci/telt lány?

Figyelt kérdés

Természetesen nem arra a nagyon kövér lányokra gondoltam, hanem olyanokra akik azon a husis- van mit fogni kategórián egy picit túl vannak, de mégsem folynak el.

Ha szép az arca,haja és ápolt + van megjelenése úgy gáz vele mutatkozni? Vagy egyáltalán mi fér bele a duci fogalomba?



2013. máj. 24. 14:02
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Ha ízlésesen és az alakjához illően öltözik fel, persze hogy lehet csinos.

Hogy kinek mi számít ducinak, az változó.

Én a duci hallatán ilyen típusú lányra asszociálok:

[link]

2013. máj. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is, ha duci lányról beszélek ilyen testalkatú jut eszembe. Van egy lány, aki nagyon tetszik, de nem tudom, hogy nem e ciki kicsit mutatkoznom vele. Nem ő miatta, hanem én vagyok túl vékony.
2013. máj. 24. 14:08
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
NEM CIKI-E... ÍGY HELYES :)
2013. máj. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Miért lenne ciki? Mi a ciki abban, hogyha azzal vagy együtt akit valóban, tényleg szeretsz és tetszik, vonzónak találod. Ép eszű ember inkább azt tartja cikinek, ha csak divatból vagy együtt valami botoxcsirkével... Nekem is gömbölyű a barátnőm, azt akkor mivan?' Semmi! Nekem tetszik, mi szeretjük egymást, akinek meg nem tetszik, az ne nézzen ránk ennyi.. :D És én sem vagyok egy kétajtós szekrény... :)
2013. máj. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

Kérdezőkém, ritka nagy gyökér vagy.


Hogy lenne már ciki mutatkozni vele????

Milyen kérdés, hogy lehet-e csinos???

Hát neked is tetszik, ba+!


Szegény lányt előre sajnálom, mit fog melletted elszenvedni.


Mondjuk az biztos, hogy egy ilyen csávóval mutatna igazán jól:


[link]


Kezdj el gyúrni, hogy ne úgy nézz ki egy nő mellett, mint egy szál ropi!

Ha vékony az alkatod, akkor esélyes, hogy csak ilyenek mellett látszol "férfinak"

[link]

2013. máj. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem a legtöbb férfinek a ducibb lányok jönnek be. Azért, mert ha megfigyeled, ők sokkal vidámabbak, felszabadultabbak, mint a csontsovány példányok. Miért? Mert ők csak azzal foglalkoznak, hogy minél kisebb legyen a naci, minél szűkebb, hogy utánuk fordult-e az összes pasi, hogy áll a smink, eléggé kilátszik-e a cici, stb. Nem értékelnek mást, csak magukat :)

A pasik meg azért meresztik a szemüket rajtuk, mert kiteszik mindenüket. De ha megkérdezed, szinte mind azt válaszolja, hogy nézni jó, de kapcsolatra nem kéne...

2013. máj. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De lehet ám! :) Sőt! :)
2013. máj. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem a teltek, sőt ducik a legcsodálatosabbak. És egyáltalán nem ciki velük nyilvános helyen, baráti körben mutatkozni, látni kell azokat, akiknek csurog a nyáluk! És lehet, hogy a trendi a sovány csontkollekció, de az élet nem erről szól, az egy színjátszás.
2013. máj. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
62%
Nem érzik a duci lányok, mennyire szexisek és szépek? Csodálatosak a nagy popsik, vastag combok.
2013. máj. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!