Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért szól meg mindenki...

Miért szól meg mindenki mindig az osztályban? Több lent 17/L

Figyelt kérdés
Idén jöttem a második félévben, 11. osztályba, és mindenki cikizik. Mert hosszú csípőig érő szőke a hajam, mert 175 cm vagyok, mert a barátom 19 éves (én 17 vagyok) és mindenbe belekötnek, hogy ropi a lábam, és 75B a melltartóm szóval mindenbe amibe csak tudnak belekötnek a lányok. Én nem mondok erre semmit nekik, próbálom elereszteni a fülem mellett, tudom már csak 3 hét a suliból, de akkor is. Ribanc vagyok, mert barna a bőröm, k.urva vagyok, mert a rövid szoknyát veszek fel, vagy magassarkút( amit csak színházba vettem fel) Hülye vagyok, mert van egy tetoválásom (csak kicsi, a csuklómon), egy fogékszerem, egy plusz füllyukam, hogy az átlagom 4.8. nem tudják hogy kb. az összes pasija bepróbálkozott, mert ha elmondom nekik, akkor az az ő kapcsolatuknak rossz lenne. Azért is cikiznek, hogy nem vagyok szűz, hogy 1,5 éve a barátomhoz vagyok hűséges, és amikor eljön értem a suliba, akkor mindig rá akarnak tapadni a lányok... Szóval miért teszik? Miért bántják a másikat?
2013. máj. 24. 18:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Csak irigykednek.
2013. máj. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És azért bántják a másikat?
2013. máj. 24. 18:33
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Talán irigyek, bár 11. osztályban felénk nem volt már ilyesmi jellemző. Nem tudom. Te mikor odakerültél nem barátkoztál? Mert azért ez egy fontos dolog. Engem mindig mindenhol szeretnek, mert én odamegyek, beszélek velük, jófej vagyok, mosolygok mindig mindenkire. Engem is jó csajnak tartanak, de emiatt sose bántott senki, inkább csak elismeréseket kapok a csajoktól is.

Azért ha valakit egy egész osztály utál, ott általában nem az egész osztállyal szokott gond lenni... persze biztos vannak irigyek is, de mindenki nem lehet az.

2013. máj. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 AudreyGirl ***** válasza:
89%
Mert irigykednek rád. Vagy pedig a külsődből jön az le, hogy egy "krva" vagy. Vagy úgy viselkedsz. Ezer oka lehet...
2013. máj. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Mert buták mint a föld.
2013. máj. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
év elején nagyon jóba lettem velük, azért gondolod onnan tudják a melltartómérete, mert nálunk aludtak, meg az ilyen privát dolgokat, mint a csak van egy vezető egyéniség az osztályba lény, aki vetélytársak tekint, és mindenkit uszít. Pont erre nem számította, így 11-ben...
2013. máj. 24. 18:43
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
mert te sokkal szebb vagy náluk, és tartós kapcsolatod, pasid is van, hidd el, ez fáj nekik.
2013. máj. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
utolsóval értek egyet:) nem veled van a gond:)
2013. máj. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Küldj pucér fotókat magadról és megmondom a tutit!
2013. máj. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
előzőxd:) am ha neki küldesz engem se hagyj ki;)xd
2013. máj. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!