Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik gyanta a...

Szerintetek melyik gyanta a hatékonyabb? A hideg vagy a meleg?

Figyelt kérdés
Melyik és miért?

2013. máj. 25. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Tapasztalataim szerint a meleg, bár speciel szerintem az jobban fáj, de kinek hogy. :)

Okot nem tudok mondani, tapasztald ki.

2013. máj. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
a meleg. azért mert a hideg nem ér semmit.
2013. máj. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Na, én most kipróbáltam mindkettőt (múltkor 2 órát vacakoltunk a meleggel), most 30 percet próbálkoztunk a hideggel, és sokkal jobb, mint a meleg.


Nálam 2 okból is jobban bejött:

-Hajszárítóval felmelegítve sokkal több szőrt szedett ki.

-Sokkal kevésbé lesz ragadós a lábam.

Ja, és nem is fáj annyira.


Nyilván a márka sem mindegy, vagy hogy pontosan milyen, de nekem ez jobban bejött.

2013. máj. 25. 13:26
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
én azért írtam, hogy nem ér semmit, mert nekem elég erős a szőröm, és nem viszi le soha. ellenben az összes gyanta rajtam marad,és mire levakarom,az fél évtized. a meleggel nekem egyszerűbb dolgozni,és hatékonyabb.
2013. máj. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%

ên először hideget próbáltam a hónaljamon.. na utána majd megjaltam tiszta vörös volt és fájt és alig szedett ki valamit

később meleg gyanta, nem fájt és kiszedett mindent:)

szerintem a meleggyanta sokkal jobb

2013. máj. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%
Hát ha két egyforma márkájú hideg és meleg gyantát nézünk akkor a kettő tök ugyanazt a gyantát tartalmazza, csak a hideg előre papírokra van felkenve neked, és jóval drágább + vacakolni kell vele hogy felmelegítsd rendesen. A meleg jobban megéri ezért.
2013. máj. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akárhogy is, nekem a hideg jobban megérte. Nem ragadtam tőle, többet kiszedett, mint a meleg, igaz drágább volt, de 10 másodpercet kibírtam melegítéssel, úgy, hogy egyszerre 2 fel is melegedett azonnal. Szóval én megtaláltam a márkám, és nem a Veet az.
2013. máj. 26. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!