Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha a La Riche Directions...

Ha a La Riche Directions White tonert barzsammal keverem akkor is fehér lesz a hajam?

Figyelt kérdés

2013. máj. 25. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Na figyelj!

Én voltam az, aki az előző kérdéseidhez írt.

Miért nem olvasod el a válaszokat? Ugyanazt kérdezed meg mindig! Olvasd már vissza, légyszíves, és ha valami nem világos, nyugodtan kérdezz, de ugyanezt a kérdést teszed fel mindig!

2013. máj. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem ugyanazt kérdezem mert az első kérdés arra irányult hohy hogyan kell használni és mivel keverni,a második kérdés valoban hasonló de azt azért tettem fel mert valaki javasolta a silvert és kivánsci voltam valaki véleményére aki már használt ilyen festéket.

Ez a kérdés pedig arra irányul, hogy mivel a barzsamot a festék színének világosítására használják lehet-e a white tonerrel is mivel az fehér.

2013. máj. 25. 21:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Értem. Figyelj, elmondom, én mit csinálok, és neked mit javaslok, valamint hogy mit gondolok ezekről a tonerekről.


Először is a White és a Silver Toner:

Ezt a kettőt egyáltalán nem kell keverni, mivel már eleve Tonerek, nem rendes hajszínezők, mint egy piros, rózsaszín, stb. A white Toner halványlila, a Silver Toner kékes. Ha ezeket balzsammal kevered, még gyengébbek lesznek, nem ajánlatos, ráadásul költséges is, mert mint írtam már, a hajadtól függően esetleg több is kellhet.

A Silver Toner azért kék, mert egy nagyon nagyon halvány kék színt ad a hajadnak, amitől ezüstös lesz. Mivel a kék a narancssárga komplementer színe a színkörön, a lila pedig a sárgáé, kiütik egymást.


Amit én javaslok:

Ha fehér hajat szeretnél, ahhoz tudni kéne először a hajad jelenlegi állapotát. Milyen színű eredetileg, volt-e már szőkítve, és hányszor, mennyire világos most. Ahhoz, hogy ezek a tonerek hassanak, a legjobb, ha a hajad olyan színű, mint amilyen a banán belseje. Mindig gondolj erre. Ha sötétebb, az már necces.

Szóval: sokkal gazdaságosabb, ha veszel egy Violet vagy egy kék árnyalatú hajszínezőt ugyanezen márkától, amit aztán keversz balzsammal. Sok balzsamhoz kell nagyon kicsi. Emiatt sokkal tovább is tart és nem kell kb. 2 hetente újabbakat rendelni/venni és szórni a pénzt.

Én használtam már White Tonert, nem ért semmit, ha nem vetted még meg, ne is tedd. A Silvert nem használtam, én egy Violetet vettem, amit keverni fogok balzsammal majd.


Remélem érthető.

A lényeg: White és Silver Tonert ne keverj semmivel.

Ha van kérdésed, nyugodtan írj.

2013. máj. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!