Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek sem vagyok normáli...

Szerintetek sem vagyok normális, hogy nekem nőként nem az tetszik ha valaki nagyon vékony, és én inkáb arányosan telt alakot szeretnék magamnak?

Figyelt kérdés
Kaptam már olyan kritikát miszerint ma már elvárás lenne vékonynak lenni, de nekem ez tetszik : [link]
2013. máj. 30. 11:09
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
De, normális vagy. Az a nem normális, ha vki kórosan sovány. Egy nő nem lehet nagyon vékony, kell egy kis plusz. Nekem sem tetszik, ha vki nagyon vékony. A divat, a trend azt követeli, hogy minden nő legyen vékony, alaktalan, ezt látni, tévében, reklámokban stb. Pedig nem ennek kéne az elfogadottnak lenni evolúciósan sem.
2013. máj. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem nincs ezzel semmi gond. En ugy gondolom,hogy sok fiu helyezi eloterbe inkabb a teltebb lanyokat a korosan sovany,nagyon vekony nokkel szemben. Mondjuk ez a mell tulzas mar szerintem :D

17L

2013. máj. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nekem amit linkeltél már túl telet,de szerintem sem jó hogy az ember pálcikalábakon sétál,kivan a bordája,semmi segge meg melle nincs

az ilyenek szerintem nem túl nőiesek

2013. máj. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Inkább pont Te gondolkozol normálisan! Nekem, mint férfinak, sokkal jobban is tetszenek a telt lányok, mint a csontvázak, vagy izompacsirták!
2013. máj. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ennek a lánynak talán ténylg túl magy a melle, de az nagyon tetszik, hogy nőies nem látok bordákat, van melle csípője fenek, ugyanakkor dereka is. Én telt vagyok csak sajnos még nem ilyen szép arányos, a pasim elég jó parti ( lenne ) most voltunk welnessezni, volt ott egy izompárocska, szinte lesajnálóan néztek a páromra, hogy velem kell lennie, miközben ő már jó ideje imád így ahogy vagyok. Meg azt is utálom, hogy sok vékony csaj azt gondolja, bennem jó beszélgetőpartnerre fog találni ami a fogyókúrákkal, kapcsolatos, és aztán csalódnak, hogy pont engem ez nem hoz lázba. Járok sportolni, figyelek a táplálkozásra is, de nem éppen azért hogy gebe legyek. Csak ha ezt valaki meghallja, általában kiverem a biztosítékot az embereknél. Személyesen olyan kevés embert ismerek aki egyetért velem, talán nem menő felvállalni nem tudom. De azt már nagyon sokszor éreztem, hogy a páromat szinte sajnáló pillantások érik mikor velem megjelenik. Pedig nem öltözöm úgy, hoyg kilátszik mindenem, nekem ebben a kevesebb több dolog jön be. Még ha csontos lennék akkor se érezném jól magam olyan szoknyában amiből kivan a seggem vagy hasonlók.
2013. máj. 30. 15:40
 6/8 A kérdező kommentje:
Szóval jó parti lenne ha szabad lenne :)
2013. máj. 30. 15:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinek megvan a maga ízlése, és senki sem "nem normális" az ízlése miatt... nyilván az már fura, ha vki nagyon extrémen kövér, több száz kilós testet szeretne, de ez így teljesen jó.
2013. máj. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Èn fiuként éppen ideális vagyok nem vagyok kövér de egy nádszál se ja de van kispocakom vastag combjaim de alacsony vagyok nagyon ès szerintem jonak tartom magam eddig sokan csufoltak mikor kicsit kövérebb voltsm de fogytam és most jobb. De szerintem ennek a vilàgnak tökmindegy hogy hogy nézel kinmem? Nekem mindegy a kritika az kritika de senki nem tud értelmes kritikàt irni a magyarok közül mert mindig vagy a szart vagy a csunybena szavakat használva lritikàkat használnak. Én igy mondanàm neked hogy a teltebb nők jobban mutatnak mint a vékonyak de nézz szembe önmagaddal hogy akarod ezt csinálni az ízlès a formasàgok a te dolgaid és nem mindig csunya a kövèr de nem lehet mindig szép. Szerintem jo ha dundibb vagy formásabb làbakkal jobban vonzodsz a mackós pasikhoz. Mondjuk nekem hasas baràtnőm van teltebb de nagyon jo de nem a külsővel baràtkozok meg hanem belül számit az hoy ki vagy.
2015. aug. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!