Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az EMO stílusnak van felső...

Az EMO stílusnak van felső korhatára?

Figyelt kérdés

Szóval gáz ha valaki 24 évesen még EMO? Ugyanúgy vasalom a hajamat, úgy öltözködök meg ilyesmik, csak már azért meglátszik hogy nem 16 éves vagyok. Fiú vagyok.

(idióták válaszait nem igénylem)



2013. máj. 31. 23:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Nincs korhatár, de gáznak gáz. Szerintem.

Mint ahogy pl. kislány ruhába öltöztetve egy érett nő.


Olyan benyomást keltesz, hogy még nem nőttél fel. Megrekedtél a kamaszkorba, mert a külsőddel ezt mutatod.

2013. máj. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nincs, de általában előbb-utóbb kinőnek belőle az emberkék.
2013. máj. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Már kiment a divatból. Kihaltak.
2013. jún. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én még úgy érzem nem nőttem ki belőle és bejön még azóta is.

Utolsónak pedig: elég sok Emo van még, körülöttem is rengeteg..

2013. jún. 1. 00:07
 5/10 anonim ***** válasza:
24 évesen felnőtt férfinak számítasz. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy nem lehetsz emo, mert miért ne lehetnél, ha neked az tetszik akár balett szoknyában is szaladgálhatsz, nem tartozik másokra. Szóval azt akarom mondani hogy gondolkodj mielőtt hülyeségeket kérdezel...
2013. jún. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Semmilyen stílusnak nincs felső korhatára. Ne érdekeljen az emberek véleménye meg hogy mi gáz meg mi nem gáz, nehogy már idegenek döntsék el hogy mit veszel fel! Nagyon sokan vannak akik feladják a stílusukat, mert úgy érzik, túl öregek hozzá, és hagyják hogy a mainstream bedarálja őket, pedig igazából még szívesen hordanák ami nekik tetszik.. Engem ez borzasztóan elszomorít.. Ne hagyd magad! Ha te szereted ezt a stílust, és egyébként jól érzed magad benne, csináld.
2013. jún. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Gáz? ._., szerintem az a hülye akit ezt gáznak tartja, mert aki tényleg az és meg is tartja azt a stílust ami neki tetszett az már jó dolog, de persze, ebben is lehet a ruhákat úgy válogatni, hogy kicsit felnőttesebb legyen. De ha jól áll akkor miért ne? :D
2013. jún. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz, nekem még mindig az emo stílusú fiúk jönnek be. Sajnos én nem sokat ismerek, de örülök, hogy még vannak. :) 22L
2013. jún. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem ennek a stílusnak (és semelyiknek) nincs korhatára. Én mondjuk jóval fiatalabb vagyok de szerintem abban mindenki egyetért ,hogy ha már valaki 60 évesen csinálja azt ...Hát ,hogy is mondjam....."Feltűnő"
2013. jún. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem gáz, én 22 vagyok és ugyanúgy bejön ez a stílus, de én csak simán hosszúhajú vagyok, inkább belül érzem hogy közéjük tartozom. Aki meg leszólja őket azoknak nincs érzelmeik, vagy nagyon elenyészőek..
2013. júl. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!