Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hány alkalom után fejti ki...

Nettke kérdése:

Hány alkalom után fejti ki rendes hatását a mélybarnítós szolárium?

Figyelt kérdés
3as-4es tipusú böröm van.2 x 20 percet voltam szoláriumban, mikor hazaértem kozmetikus tanácsára azonnal bekentem testápolóval a bőröm mélybarnítós szolárium, de szinte meg se látszik a bőrömön! Milyen szolárium krémet ajánlotok hogy hamarabb elérjem a kívánt barna hatást? Van itthon béta-karotinos testápolóm, ha szolizás után azzal kenem be magam, akkor azzal segitek a bőrömnek, vagy ártok inkább?
2013. jún. 1. 19:03
 1/1 anonim válasza:
Szia,szerintem ne testápolóval kenegesd,hanem vegyél a szoliban szoláriumozás előtti krémet.Ezek kifejezetten a szolizásra vannak gyártva.Sokféle kapható belőlük pl.mélybarnító,bronzosító,gyorsbarnító és önbarnítós is.A pultos lány tudni fogja mi milyen és,hogy a te bőrödre melyik való leginkább.Egyébként már mástól is hallottam,hogy a testápolótól foltos lett,ha mindenképpen testápolót szeretnél magadra kenni akkor vegyél Australian Gold:Forever Aftert ez egy 24órás hidratáló hatású barnaságmegőrző testápoló öregedésgátlóval és bőrfeszesítővel :) az ára kb:5000Ft viszont 650ml-s.Nagyon megéri az árát hidd el :)
2013. jún. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!