Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyek a legjobb használtruha...

Melyek a legjobb használtruha boltok Budapesten, ahol esetleg designer cuccokat is találok?

Figyelt kérdés
2013. jún. 2. 12:33
 1/4 anonim válasza:

Sziaa :)

Van a Háda, amiben vannak márkás ruhák, és egy csomó van, és kb 2000 forint(se) egy ruha :))

Egyik nővérem 15 ruhát vett magának 10,000-ért :))

2013. jún. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én már annyira nem szeretem a Hádát mióta találtam egy turit Újpesten. Metrófeljárótól van nem messze a téren kettő egymás mellett egyikbe kilóért másikba darabosan. hihetetlen jó cuccok vannak.
2013. jún. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!:) 13.44, nem emlékszel esetleg a boltok nevére? majd ha Pesten leszek, megnézem őket, az én közelemben sajnos nincsen semmi:( a vintage boltokról mi a véleményetek?
2013. jún. 3. 17:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Legközelebb ha arra járok megnézem a boltok nevét megígérem! :D Mindenesetre ha Kék metró Újpesti végállomásán felsétálsz látsz egy burger kinget és ha a Burger king a hátad mögött van valamerre akkor ezt fogod látni. :D Az az a kettő!! A baloldali a kilós a jobb oldali a darabos. A kilós olcsó a darabos drágább picit de nagyon jó minőség.


[link]

2013. jún. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!