Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Alap járaton nem vagyok egy...

Anita17 kérdése:

Alap járaton nem vagyok egy ronda lány, olyan átlagosnak mondanám magam viszont egy picit kancsi vagyok és emiatt rosszul érzem magam. Ti mit tennétek ellene?

Figyelt kérdés
tényleg, csak picit vagyok kancsi és inkább képeken észrevehető de engem nagyon zavar. Tudtok esetleg valami tippeket,hogy hogyan "takarhatnám" el? esetleg smink tippek?

2013. jún. 4. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:

nem mutatsz képet?

tudni kéne mennyire annyira.

2013. jún. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
írtam privátot :)
2013. jún. 4. 21:30
 3/5 anonim ***** válasza:
kontaktlencse?
2013. jún. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ehhez tényleg kép kéne. Van olyan, akinél nagyon zavaró, van olyan, akinél szinte fel sem tűnik. Meg olyan is van, akinek nem áll rosszul. Szerintem függ a hajtól, arctól, stb.
2013. jún. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

hat akkor padlógaz, és kiegyenesedik! :DDD

bocs,de muszáj volt! :D tényleg jó lenne egy kép,mert így nehéz megmondani. akár privátban is de képeeeeeet! :)

2013. jún. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!