Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy döntsem el? Képen vékony...

Hogy döntsem el? Képen vékony tükörben vastag (többi lent)

Figyelt kérdés

Nagyon nem vagyok elégedett a lábaimmal,hiába tornázok naponta nem elég szépek a vádlim meg borzasztóan vastag,de csináltam róla képeket és azon egész szépek voltak,nem láttam őket vastagnak.

Hogy döntsem el hogy melyik a "valóságos"?



2013. jún. 5. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
egész alakos tükör vagy állj fel egy székre, hogy lásd a lábad a tükörbe
2013. jún. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Látom tükörben,pont azt írtam hogy a tükörben vastagnak látom a képeken pedig vékonynak,és hogy melyik ad valós képet.
2013. jún. 5. 20:21
 3/5 anonim ***** válasza:
rakd fel ide a lábaidról a képet, majd mi eldöntjük ha szeretnéd :) 18L
2013. jún. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nem igazán szeretnék felrakni képet,és csak az a kérdésem hogy melyik a hihető:)

az egyik barátnőmnek akivel már régen találkoztam küldtem képet,mondta hogy nem érti hogy mi bajom van vele,én meg azt nem értem hogyha vékony akkor miért látom vastagnak:"D

2013. jún. 5. 20:52
 5/5 anonim ***** válasza:

A képek kövérítenek.:) Hidd el... több csajt is láttam, az egyikre azt mondtam, hogy "áhh, nem is sovány, nem értem miért mondják ezt róla" a másikra meg azt, hogy "átlag alkata vagy, de eléggé nagy segge" .. na hát, élőben az első csaj sokkal soványabb mint bármilyen képen, és a második is messze áll a húsostól.

Sajnos. Mindegyiket utálom, mert hol így, hol úgy rámásztak a pasimra, eddig legalább tudtam magamat vigasztalni, hogy áh, úgyse olyan vékonyak, de már nem megy:( :D Viszont én is husibbnak látom magam képeken akkor ezek szerint. (?)

2013. jún. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!