Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Srácok! Nektek mi számít...

Srácok! Nektek mi számít sexy-nek egy lányon? Milyen ruhákat szerettek rajtunk? Milyen legyen az igazi?

Figyelt kérdés

2013. jún. 6. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Olyan, amilyenben jó érzed magad, és önmagad tudsz lenni! :)
2013. jún. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Hiszed vagy sem, a kisugárzáson múlik. :D

És azért a külső adottságokon is.


A legszexibb lány, akit ismerek 15 éves.... Egyszerűen van benne valami.

Rád mosolyog, és elmegy az eszed. :'D

Szépek az ajkai, a kis szemével meg aranyosan mosolyog.

A testtartása egyenes, és a járása kecses.

Komolyan, olyan nőiesen megy, hogy érett nők a közelébe sem jöhetnek.

Nem szokott kivágott pólókat hordani, mert nem is nagyon van melle. :D De nem szégyelli, és valamiért ez nagyon vonzó benne.

Viszont a feneke az díjnyertes! Sportos, vékony lány, akin látszik, hogy nem csak ül otthon, csokit zabálva.

Kicsit szégyenlős emberek között, de mintha éreznéd rajta, hogy tudja, hogy bejön neked... Olyan kis rafináltnak tűnik. De egyben nagyon kedves is.


Odamegy hozzád, mert kérni szeretne valamit, és aranyosan megkérdezi, majd mosolyog. Fiatalka, szégyenlős, de árad belőle valami. Bűvös vonzereje van. Szerintem tudat alatt kényezteti a fiúkat. :DD


És szép magas, van vagy 170 centi. Olyan, mint egy modell, amikor megy az utcán. Ártatlanul leskelődik, aztán hirtelen rád mosolyog. Tudja mikor kell találkoznia a tekinteteteknek, tudja, hogy mikor kell hozzád érnie. Általában csendben van, de ha megszólal, azt aranyosan teszi, és érzed a hangján a játékosságot.

Egyszerűen elveszi a srácok eszét. :D 5 ismerősömből 3-nak tuti bejön.

De a legfurcsább benne az, hogy ezek után sem érzed azt, hogy ócska rib@nc. Mindezt úgy tudja csinálni, hogy senki sem érzi úgy, hogy kacérkodik mindenkivel.

Sokakat ismerek, akik próbálnak így viselkedni, de nekik nem megy... Olyan erőltetett és megjátszott az egész tőlük. Ebből a lányból természetesen jön, és nem érzed, hogy teszi magát. Nem tudom megmondani, hogy ez elsajátítható-e, vagy születni kell rá... :D


Az én szememben ő a legszexibb. Nagyon sokan értenek velem egyet, de többen pl. azokat a lányokat szeretik, akiknek mindenük kivan a ruhákból. Vagy az idősebb, tapasztalt nőket. Vagy a magabiztos, beszédes lányokat. És persze van még többféle.

De szerintem a kisugárzás. Meg a telepátia, vagy nem is tudom. :D Női varázserő.

18/f

2013. jún. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pl. az ilyen naci szerintem szexi:


[link]

2013. jún. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Legyen szexi hasa.
2014. aug. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Haspóló
2014. aug. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!