Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy szedjem ki a bajszom?...

Hogy szedjem ki a bajszom? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Csipesszel szedem, a gyanta ki van zárva, mert akivel elmentem h vegyünk lábgyantát , azt mondta a lábgyantára, majd 3 év múlva... : ( továbbra is csipesszel szedjem?
2013. jún. 7. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:

A lábgyantás dolgot nem nagyon értem, egyrészt mert miért ne használhatnád, másrészt meg mert mi köze van a bajuszgyantához.. (?)


Én x-epil bajuszgyantát használok, rossmannban be tudod szerezni 1000 ft alatt, egy dobozban 6 db duplacsík van, nekem elég 2 hónapra. Adnak hozzá törlőkendőt ami szépen leszedi a gyantát, plusz ha érzékeny a bőröd akkor veszel még valamilyen bőrnyugtatót, de nekem például arra nincs szükségem.

2013. jún. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! (csak abban , ha azt nem engedi, ezt sem fogja)
2013. jún. 7. 17:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Az is lehet hogy csak bebeszéled magadnak a bajusz dolgot, bár nekem is mindig ezt mondják de én is mégis gyantázom.. :D


Sunyiba is leszedheted amúgy, ha családtagról van szó, bezárkózól a fürdőbe és nyugodtan elintézheted, utána nem fog feltűnni senkinek, legalábbis itthon ketten használjuk és egyikünknek érzékeny a bőre és mégsem pirosodik, pattogzik ki. Hajrá :)

2013. jún. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
veet szőrtelenítő krémet használj!Tuti eredmény, és két hétig is kitart. fürdékor rákened,és 5-8 percig rajt hagyod. vigyázz ne hagyd rajt sokáig,mert akkor éget,és piros lesz.
2013. jún. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom:)
2013. jún. 7. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!