Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Bejövök nektek? Tízes...

Fiúk! Bejövök nektek? Tízes skálán mennyit adnátok? (Képpel)

Figyelt kérdés

[link]

A bal oldali vagyok.


2013. jún. 9. 17:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Biztosan csinos vagy, de.. ez egy rémesen előnytelen fotó. Nincs másik?
2013. jún. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Kort is mondanál hozzá? Az se utolsó szempont. :)
2013. jún. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

14 vagyok és csak ez a képem van még:

[link]

Azért tettem fel a kérdést mert az osztálytársaim szerint nem vagyok szép és szerintem nincsen igazuk.

2013. jún. 9. 17:28
 4/18 anonim ***** válasza:
Alapvetően aranyos, de ezek tényleg nem előnyös képek. Az első a sötét és a vaku miatt, a másodikon pedig még nehezebb eldönteni, mert hülyülsz. Ha nagyon kíváncsi vagy egy idegen véleményére, akkor keress egy világosabb képet, lehetőleg vaku nélkül. A vakus képek nem igazán adják vissza a valóságot.
2013. jún. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Mondtam hogy csak ez a két képem van és nem értem miért mondtad hogy hülyülök mert én csak nevettem.
2013. jún. 9. 17:34
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
Oké, befejezheted a trollkodást, kislány. Nyilvánvalóan másvalakit akarsz megtréfálni (megszégyeníteni). Ez most nem jött be, menj olvass valamit.
2013. jún. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem értem hogy miért támadsz én csak megkérdeztem hogy bejövök-e nektek és tízes skálán mennyit adnátok nekem.
2013. jún. 9. 18:04
 8/18 anonim ***** válasza:
84%

Nekem is nagyon ez jött le mint a 6.nak. :)

14 évesen nem hiszem, hogy egy lány ilyen(2. kép) fotót tenne fel magáról, ha arra kíváncsi, hogy tízből mennyit adnának rá. Hamarabb egy tükörben pózolósat.


Egyébként a lány szerintem helyes lenne, de nagyon olyan képeket rakott fel(valaki) ami nem előnyös számára.

2013. jún. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
hát..nem vagy valami szép szerintem:/
2013. jún. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
kit akarsz lejáratni?
2013. jún. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!