Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van olyan akinek teljesen...

Van olyan akinek teljesen szabályos, hófehér fogai vannak?

Figyelt kérdés
2013. jún. 9. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem szabályosak és relatíve fehérek is(tudniillik hófehér fog nem létezik, mert a csontnak van egy alap sárgás színe)
2013. jún. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az egészséges fog nem hófehér. Közelebb van a csontszínhez.
2013. jún. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sok színesbőrűnek hófehér és egészen biztos nincs pénze fogfehérítésre.
2013. jún. 9. 19:41
 4/9 anonim válasza:
100%
Viszont a színesbőrüeknek amiatt is tűnik fehérebbnek a foguk mert sötét színű a bőrük. Senkinek nincs teljesen hófehér foga.
2013. jún. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az alsó fogsoromon kb másfél évig volt állandó fogszabályzó, és alul&fölül még most is van éjszakai. Ennek hála nagyon szabályosak, és mivel mindig odafigyeltem rájuk hófehérek is. :)

A kozmetikusom és az egyik barátnőm anyukája is kérdezte már mivel mosok fogad, illetve mitől ilyen szépek. És a fogszabályzós dokinő is "megparancsolta" hogy nagyon vigyázzak rájuk, mert nagyon ritka hogy egy kamasznak ennyire gyönyörűek a fogai. :)

2013. júl. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5-ös: mivel mosol fogat? :)

Köszi!

2013. júl. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Signal!! :) Imádom.

[link]

De van olyan amiben zöld csíkok vannak, és van olyan amiben kétféle színű csík van.. Felváltva, amelyiket anya hozza a boltból :) Mindegy nekem, csak Signal legyen. Nem tudom miért, nekem ez a márka vált be! :) Frissességet ad, mentolos, és a fogaim szép fehérek amradnak. Csak ajánlani tudom :)

2013. júl. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nekem :) kb egy évvel ezelőtt találtak rajta 3 kis lyukat, amit be kellet tömetnem, de annyira piciket, hogy én nem is láttam szabad szemmel.


előtte sohasem fúrták a fogam

és vizkövet sem találtak rajta


nem fehér, inkább olyan természetes szinü fogaim vannak, és tudom, hogy nagyon ritka, hogy vkinek 22 évesen 2-3 kifúrt foga legyen.


úgyhogy nagyon büszke vagyok rájuk

2013. júl. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem addig szabályos volt amíg az 1.ből letört egy pici db ka,fehérnek fehérek.Utolsó,az nem vízkő,hanem fogkő :-D:-D:-D:-D
2016. márc. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!