Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Normális ha már 12 évesen...

Normális ha már 12 évesen mindenhol szőrős vagyok? És az ha hónaljon és intim helyen, hason szemöldökxcsipesszel szedem okozhat bármi problémát?

Figyelt kérdés

Hónalj, initim (ott már nagyon is), has, láb, kar.

Karomat borotválom. A lábamat csak 1x nyár elött.

hónaljamat és intimemmet, bajszomat (ami nem erős) szemöldökcsipeszsel szedem. EZ ritkitja vagy nem káros?

hasamon is segíthet ha (pl.: köldök alatt, hasoldalon szőrős) szemöldökcsipesszel szedem?


2013. jún. 12. 14:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, normális-e, szerintem igen, mert én is így voltam, csak 14 évesen. Most 33 vagyok, 15 éves korom óta epilálok mindenhol, a hasamon, a karomon, sőt a mellem között is van sajna.Meg persze a lábam, a belső combomon is brutál. De azóta már megszoktam, én is ezt ajánlom inkább, nem a borotvát, illetve a gyanta. Mondjuk én őszintén megmondom, nincs pénzem járni, így marad a gép, de elvagyok vele, a fájdalmat is meg lehet szokni.
2013. jún. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jó volna tudni, hogy lány vagy-e vagy fiú...
2013. jún. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Milyen nemű vagy?
2013. jún. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, igen. 1.vagyok. Szerintem lány vagy, legalábbis remélem, mert ha fiú, akkor az nem normális, ha szőrteleníted magad, főleg ahol írtad. :-)
2013. jún. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
hát, mondjuk én 12 évesen még nem voltam szőrös mindenhol, kb 14-15 évesen kezdtem, de a mai fiatalok előbb érnek...
2013. jún. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem káros, csak baromi lassú. Gondolom lány vagy, mert ennyire zavar.

Nyugodtan kereshetsz más szőrtelenítési módot, gyanta, epilátor borotva. Ezek kb hasonló "károkat" okozhatnak, a leggyakoribb, hogy benő egy szőrszál vagy begyullad a szőrtüsző, ez mindenkivel előfordul (ilyenkor egy pattanásra emlékeztető pötty(ök) jön ki rajtad, egy kis idő után eltűnik).

2013. jún. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Lány, de epilátor nem lehet, hiszen anyukám megölne ha tudná hogy még csak ennyi vagyok és borotválom a karom és lábam, csak a testvérem tudja.

De nem lesz semmi bajom attól, hogy szemöldökcsipeszel szedem hónaljon illetve intimen?

2013. jún. 12. 18:37
 8/10 anonim ***** válasza:
A karjukat a lányok sem szokták borotválni, én sem szoktam. Ne szemöldökcsipesszel szedd, mert akkor egy életen át csak szeded... nem unalmas? A borotva gyorsabb.
2013. jún. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon gyorsan megy... és tv-n nézés közbe is tudom így.
2013. jún. 13. 22:56
 10/10 anonim ***** válasza:

A hónaljadat szerintem borotváld, aztán átszokhatsz a gyantára:) Az meg hülyeség, hogy anyikád kinyírna, hiszen ő is volt ennyi idős és tudja, hogy kellemetlen ha az ember olyan helyeken szőrös...

Én a kezemet nem borotválom, de nem is tudnám ekcéma miatt...Hónaljadra és a lábadra(combra is) borotvát vagy gyantát ajánlanák. Ha a bajszodat szede akkor gondolom barna hajad van és nagyon látszik:) Én gyantával oldottam meg, 3hetente gyanta hétvégente szemöldökcsipesz és nem is látszik utána:) Az intim szőrzetedet szemöldökcsipesszel? Inkább borotválni kéne azt is...Viszont na azt nem az egészet kéne csak a bikinivonalon mert még elég fiatal vagy. A bikinivonalas borotválást is megszokod egy idő után és hamar kész vele az ember.

13/L

2013. jún. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!