Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen kellékek kellenek ahoz...

Milyen kellékek kellenek ahoz hogy géllakkozak?

Figyelt kérdés
2013. jún. 13. 10:32
 1/9 anonim válasza:
Elég sok minden: zsírtalanító, alapozó lakk, színes lakk, fedőlakk, UV lámpa, narancsfa pálca, zseléfixáló oldat, erős aceton a zselé leáztatásához, ha már lenőtt. Azt hiszem ennyi. Nem vagyok profi, de beszereztem ezeket és magamnak csinálom, csak bele kell jönni. Csak akkor vágj bele, ha nagyon türelmes vagy!
2013. jún. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

zsírtalanító, tapadást elősegítő, + maga a gél lakk.


ezen kívül lámpa, narancsfa pálca, ecset, reszelők.

2013. jún. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Türelmessnek türelmes vagyok...van olyan oldal ami leirja hogyan kell ezeket csinállni?
2013. jún. 13. 11:00
 4/9 anonim válasza:
2013. jún. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Mondjuk azért, ha soha nem volt a körmödön géllakk, érdemes elmenni először körmöshöz, hogy hogyan csinálja, megfigyeled, aztán könnyebben fog menni otthon. Jobb, ha látod egyszer élőben, mint leírás alapján csinálni.
2013. jún. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem ugya. ugy kell mint a sima körömlakkot?
2013. jún. 13. 11:41
 7/9 anonim válasza:
Négy réteg lakkot viszel fel, ha nem láttad még soha milyen vastagságban kell, akkor egy nagy bumszli lesz belőle. Nagyon vékonyan kell kenni, előtte a bőrt szépen letologatni, eltávolítani a bőrdarabkákat. Arról nem is beszélve, hogy baromi drágák a cuccok hozzá, a kezdő szett egy húszasból jön ki kb., ezért jobb megnézni, hogy csinálják, hogy egyáltalán lesz-e kedved ezzel foglalkozni. Ha belejössz magadnak kb. egy óra alatt tudod majd elkészíteni.
2013. jún. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

így van, először nézd meg. ez úgyis olcsóbb, mint a műköröm. kb. 2000-2500 ft.

én azért nem vágtam bele, mert egy márkásabb gél-lakk 3000 ft felett van, és nyilván váltogatnám a színeket mondjuk 3 hetente, olyan gyakran meg nem tudok ennyit adni egy lakkért, mikor a drogériákban a gyönyörű színes lakkok 500 ft körül vannak.

a lámpa menniybe kerül?


egyébként a gél-lakkot nem lehet leáztatni, csak lereszelni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


amit le lehet áztatni, az a shell-lac.

2013. jún. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 KörmösMagenta ***** válasza:

Szia!


Az utolsó kommentre reagálnék, a géllakkot igenis le lehet áztatni! Minden vendégemnek oldószerrel szedem le.

2014. jún. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!