Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen ember jut eszetekbe az...

Milyen ember jut eszetekbe az Abigél névről?

Figyelt kérdés

2013. jún. 14. 14:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy mindenki válaszában kimondva, vagy kimondatlanul ott volt hogy komoly. :)

Amúgy nekem is ez volt az első jelző ami jött. (A külsőt illetően egy szép, hosszú, barna hajú lány jelent meg, de ez szerintem szegény néhai Szerencsi Éva miatt van.)

2013. jún. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nekem egy beképzelt, sportmániás idióta jut eszembe errõl a névről..
2013. jún. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekem a régi osztálytársam...
2013. jún. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
55%
9 Es válaszadó ! Már megbocsás de nemkéne kigunyolni és lenézni a másik embert Abigélre gondolok. Már mért lenne felvilágosulatlan ? Te hülye vagy !!! Vitay Georgina okos lány nem buta mindent pontossan kitervez a szökést is a többi lány sem szürkeegér. Elgurult a gyógyszered ? Na keresd meg és vedd be mert szükséged van rá.
2013. jún. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Kőnig Lajos jut eszembe ö volt Szabó Magda Abigél regényében a jótevö aki segitet a matulás diáklányokon mikor kivánságuk vagy baba voltak például a zsidóüldözés Bánki,Krieger, Zellemér és a megondolatlan locsogos szájú 3 as Kun Éva. Valamint mega a történet jút eszembe és Vitay georgina
2013. aug. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

06-30 12:08

Neked mi bajod van? :D Csak leírtam, hogy mi jut róla eszembe.

Egy Abigélt sem ismerek, sőt, azt sem tudom miről beszélsz (nem láttam ezt a filmet...) Nem mondtam, hogy az Abigélek olyanok... Csak a névről ezek a jelzők ugrottak be.

Most ez túl nagy adag butaság volt tőled, megfájdult a fejem. :'(

2013. aug. 15. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Pesten láttam egy lányt, akinek elég furcsa arca volt és mindenféle nagyon furcsa színes ruhákban jár. Egyszer dumáltam vele, de pont megjöttek a barátai. Csak annyi derült így ki, hogy Abigélnek hívják. Jó lenne vele megint találkozni, mert nagyon bejött. :D
2014. febr. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!