Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne ilyen szemöldököm?

JP012 kérdése:

Hogyan lehetne ilyen szemöldököm?

Figyelt kérdés

[link]

az a baj, hogy az én szemöldököm elég sűrű és vastagszálú. Nyilván akinek olyan mint az első képen az könyenn megtudja oldani a kép segítségével, de nekem csak sötétebb és vastagabb lesz. Szépen, ívesen ki van szedve, de szeretném ha ilyen szálnélküli hatású lenne. Mit gondoltok ehhez az lenne a megoldás, hogy le kellene vágnom belőle?



2013. jún. 15. 17:23
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

[link]

nekem kb. olyan mint ezen a képen a vége a szemöldökének, szóval ott se nagyon látszik neki semmi.

2013. jún. 15. 17:25
 2/14 A kérdező kommentje:

[link]

és valami ilyesmire gondolok.

2013. jún. 15. 17:26
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Csináltasd meg kozmetikussal...Szerintem ha viszel neki képet kiszedi neked ilyenre...:)
2013. jún. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
de ezt nem kiszedni kell, meg időm sincs, hogy én kozmetikushoz járkáljak. tudtam, hogy ezzel a kozmetikusos dumával jönnek majd. mind1
2013. jún. 15. 18:00
 5/14 anonim ***** válasza:
73%

Na idefigyelj! Senki nem tehet róla, hogy te elfoglalt vagy és nem érsz rá kozmetikushoz menni. Akkor ne nyavalyogjál, hogy a kozmetikus dumával jön itt mindenki. Vágd le tőből, rontsd ahogy akarod, sok sikert kívánok hozzá :D

Ja és én nem az előző válaszadó vagyok, csak így elolvastam...és kiakadtam.

2013. jún. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem kevesebb idő elmenni a kozmetikushoz, mint otthon sz@rakodni vele... De te tudod...
2013. jún. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%
:D előző vagyok, engem is kiakasztott! :D kinlódj otthon vele akkor, hátha sikerül elszúrni! :D
2013. jún. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
96%
Kozmetikus havi 5-10 perc, míg ezt felrajzolgatni minden reggel ugyanannyi. Ha annyira akarod, akkor borotváld le az egészet s reggel firkálj a hangulatodhoz illő szemöldököt.
2013. jún. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
7%
Ti mit nem fogtok azon fel, hogy nem kiszedni kell?...Attól, hogy teljesen tökéletes formájúra csinálják, még nem lesz olyan hatása mint a képeken. Jaj, hogy itt milyen okos mindenki!
2013. jún. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok az első válaszadó:

és te kedves kérdező egy szörnyen bunkó paraszt vagy...

kérdeztél, válaszoltam...az még oké hogy lepontozod, nem érdekel...de mit képzelsz magadról? Mi ez a stílus? Nem vagyok a kutyád, szóval szíveskedjél úgy beszélni, mint egy emberrel...

Köszönöm...


Ja és kedves utolsó: a kozmetikus be is tudja festeni ilyenre, sőt van sminktetoválás is, amit szintén meg tud a kozmetikus csinálni, de tök mindegy mert a kedves kérdezőnek kozmetikusra nincs ideje, csak arra, hogy lecs*ssze azt, aki segíteni akar neki...-.-"

2013. jún. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!