Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ma le akarom borotválni...

Ma le akarom borotválni odalent. Már megvettem a borotvát meg szent királyi krémet. Hogy kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés

2013. jún. 16. 11:34
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
15L
2013. jún. 16. 11:35
 2/14 A kérdező kommentje:
a hogy kezdjek hozzá dolgot úgy értettem hogy most előtte kenjek rá valamit vagy a tusfürdő is elég meg hogy amelyik részt nem látom azt hogy?
2013. jún. 16. 11:47
 3/14 anonim ***** válasza:

7! nekem mindegy, nézhetsz hülyének, nem zavar, kérdezd meg azt aki ért hozzá, jó

a gyanta kiszedi teljesen, ezért gyengül és kevesebb lesz egy idő után, a borotva, a tetejét viszi le, maga szálak lesznek erősebbek,

amúgy mivel nem egy korban focizunk, ezért erről van fogalmam N

2013. jún. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Zakathol ***** válasza:
90%

Szóval te nem értesz hozzá :D

A szőr nem erősödik a borotválástól. A szálak végei növekedés közben egyre vékonyodnak, így a hosszabb szálú szőrszálak tapintása puhább, mint a rövideké. Ezt keverik sokan össze a szőr "erősödésével"... De nem lesz se sűrűbb, se erősebb a szál, csak röviden merevebb lesz.

2013. jún. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
15%
ha gondolod leírom privibe írj..
2013. jún. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
valaki válaszolna az én kérdésemre is?
2013. jún. 16. 12:00
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

Elöször mindenhol vágd nagyon rövidre,mint egy hajat

Aztán kezdd el felülröl,meg oldalról (azon a részen,amit még jól látsz)

Ezeket öblítsd le utána,hogy ne zavarjon be a leborotvált ször,és ha már ahhoz a részhez érsz,ahol nem látod,akkor ülj bele a fürdökádba,vegyél egy kis tükröt,tedd szét a lábad,legyen jó fény,hogy elég jól oda láss,majd vágd ott lent is rövidre,utána meg egész egyszerüen borotváld ott is le.És ezt majd utána,ha visszanö így ismételd meg párszor,egy idö után mered tükör nélkül is,csak tapogatva álló helyzetben.Amúgy ne félj,nem vágod meg magad ott lent,csak figyelj,hogy a kisajkaid,húzd oldalra az ujjaddal.Amúgy elég a tusfürdö is,csak sok kell belöle,hogy habos legyen.Eleinte sokáig tart,picit nehéz,de hidd el ,a szépségért meg kell szenvedni valamikor.Szerencsés borotválkozást,remélem segítettem! Üdv 16/ l

2013. jún. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
nagyon sokat segítettél. köszönöm.
2013. jún. 16. 12:04
 9/14 anonim ***** válasza:
Szívesen! :)
2013. jún. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Tusfürdő helyett borotva gélt használj, mert ki fogsz pattogni.
2013. jún. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!