Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A férfiaknak milyen testalkatú...

A férfiaknak milyen testalkatú nők jönnek be inkább?

Figyelt kérdés

Kezd kissé zavarni, hogy azok a lányok szólogatnak be másoknak, hogy dagadt, akik 40 kilók 170 centihez. És örül hogy lapos a hasa, meg vékony a combja, meg nincs a csípőjén egy gramm felesleg sem, de van kb egy B-s melle meg lapos a feneke :D És egy kis 17-18 éves fiúcskák ezekért rajonganak. Eddig nem igazán érdekelt, de a minap egy ilyen kaliberű kislány hangoztatta a facebookon hogy akinek nem lapos a hasa az undorító :D Nem az egoizmus bezsél belőlem, de nőiesebbnek tartom magam ezeknél :D pedig énis csak 55 kiló körül vagyok a 165 centimhez (azt hiszem 85/65/90 a paramétereim és D kosár)Csak érdekelne a férfiaknak mi erről a véleménye :D

19/L



2013. jún. 18. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
37%

szia gábor vagyok :D

Ilyen cicás lányok jönnek be

[link]

[link]


Aki azt mondja hogy csúnya, meg gebe aki ilyen, abból vagy az irigység beszél, vagy nem tud lefogyni

Ahány férfi annyi ideál, ezt nem lehet per főre bontani

21/F

2013. jún. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ezért is érdekelt több férfi véleménye. de amúgy ha valaki azt mondja csúnya nem feltétlen irigy vagy nem tud ilyenre fogyni, én pl nem is akarnék, ha valaki azt mondja valszeg azért mondja mert nem tetszik neki, de ez a másik táborra is elmondható
2013. jún. 18. 21:36
 3/8 anonim ***** válasza:
97%

Ez épp fordítva megy manapság az én környezetemben. Ha valaki dagadt (de tényleg az) arra nem szabad azt mondani,csak hogy "husi" meg molett..pedig az más dolog. De ha valaki vékony, az egyből gebe/anorexiás stb..ugyanolyan sértő,mint a kövéreknek a dagadt kifejezés. Nem mindenki divatból vékony, tehát fordítva sem kellene általánosítani,ahogy nem mindenki azért kövér,mert sokat zabál. Mindkét oldalról kicsit óvatosabban kellene közeledni. (én sem vagyok egyik véglet sem, bár inkább vékony vagyok,de nem nagyon..158cm 52 kg) A "kedves" ismerősödnek valószínűleg nagyobb lába van mint IQ-ja, és ezért gúnyolódik. legyen ennyi öröme az életben. És igaza van az első hsz-nak, ahány ember,annyi ízlés. Még szerencse,hogy mindenkinek más jön be, így lehet válogatni. :)

25/L

2013. jún. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
te nem nézhetsz ki rosszul, bár a nagy mellekért annyira nem vagyok oda:D hát szerintem bármilyen mértékben is folyt/folyik a kampányolás neten a "nőiesen telt" nőkért, a többség a vékony (nem girhes!) csajokat szereti. ebbe akár még a 40kilós 170centisek is beleférhetnek, genetika is sokat számít. ugyanúgy, ahogy egy 165centis, 60kilós lány. van ilyen ismerősöm, és senki nem hinné 52-3nál többnek:D
2013. jún. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
12%
már megint ez az általánosítás .. 171 cm vagyok és 52 kg és vékony de kerek a fenekem és nem lapos a mellem nem d-s de érdekes így is bejövök nagyon sok pasinak és mindenhol megbámulnak , és 165 cmhez 55 kg elég gáz és attól mert d-s melled van még nem vagy különb mert a testedreránéznek nem az az első gondolatuk, hogy hű de szexi ..
2013. jún. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem nagyon zavar, hogy a nők folyton egymást szidják. A vékonyak a teltebbeket és vissza. Őszintén úgy vélem, hogy mindenki szép a maga módján, és nem kellene senkinek sem a másikra ocsmányságokat mondania. Minden zsáknak megvan a maga foltja; vannak férfiak, akik kifejezetten a nagyon vékony lányokat szeretik, de ismertem olyat is, aki a kövérekre bukott. Ahány ember, annyi ízlés. Borzalmasnak találom, hogy pont manapság, amikor a legtöbb nő (és egyébként férfi is, csak róluk kevesen beszélnek) bizonytalan magában és rondának látja magát, még a nőtársai is rátesznek egy lapáttal és csúfolják a másikat. El kéne vége fogadni, hogy nem mindenki egyforma.

Én pl. mindig is telt voltam. Amikor nagyon lefogytam, akkor is formás maradtam, bármennyire szerettem volna olyan vékony és lapos lenni mindenütt, mint sok más lány. El kell fogadnom, hogy nekem mindig lesz combom, fenekem és nagy melleim, még akkor is, ha anorexiás méretekig fogyasztom magamat. Nem ilyen szeretnék lenni, de ez van, ezt osztotta a Sors. Ennek ellenére soha egy rossz szót nem mondtam a nálam soványabb lányokra. Irigykedem rájuk, persze, de sosem szólnám le őket. Ugyanígy a nálam ducibbakra sem mondanék soha rosszat. Tudom, milyen rosszul tud esni.

24/l

2013. jún. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%

Engem kérdező nagyon irritálsz :D


Ne haragudj, de nekem igenis a vékony, sportos lányok jönnek be. :D Kicsi/közepes mellekkel.

Szerintem a B kosár pont tökéletes, de még kisebb is jöhet.

Jobbszeretem, ha egy lány feszes, izmos, nem lötyög.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Számomra ez a tökéletes alak. :D Mondjuk a 170 cm-hez a 40 kiló nagyon kevés. De szerintem erősen túlzol. ;)


Én nyitott vagyok amúgy egy teltebb nőre is, de rád tuti nem lennék az...

Leszólod őket, hogy "beszólogatnak, hogy dagadt vagyok", miközben te ugyanezt csinálod velük.

Nem értem, hogy miért érzed magadat többnek. :D 19/f

2013. jún. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
azt se tudod hogy nézek ki de tuti nem kellenék neked XD ok ne aggódj nem is szerettem volna h nagyon kelljek neked :D és nem lötyögök sehol nyugi
2013. jún. 20. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!