Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon ciki a fogszabajzo...

Tinácska:) kérdése:

Nagyon ciki a fogszabajzo vagy talan meno?

Figyelt kérdés
ma raktak fel nekem a fogszabajzot es ketsegbe vagyok esve hogy talan emiatt cikizni fognak masok vagy nevetnek majd rajtam..de az is felmerult bennem hogy ez talan divat es hogy masoknak is tetszeni fog?..szerintetek meik az eselyesebb?

2013. jún. 19. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem ciki, de nem is menő! A helyesírásod viszont ciki.
2013. jún. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

hasonló helyzetben voltam 4 éve amikor felrakták nekem a fogszabályzót.Féltem hogy cikizni fognak miatta és hogy nem fog nekik tetszeni.Szerencsére csak annyi történt hogy majdnem mindenki megkérdezte: ,,Fogszabályzós lettél?"

de semmi cikizés nem volt..és miután levették már bátran mertem mosolyogni mindenkire.


Szóval nyugi!! nem lesz semmi baj szerintem :)

2013. jún. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a tanácsot..:)
2013. jún. 19. 20:27
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Menőnek nem menő, de cikinek sem ciki. Nekem is volt:) Addig, amíg hordod, nem szép, de megéri, hogy utáni szép fogaid lesznek.

Engem nem cikiztek, sőt, kiderült, hogy 3 barátnőmnek szintén kell, így együtt voltunk fogszabályzósak:D

2013. jún. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem ciki és nem is menő.

Egyébként szerintem az utóbbi időben egyre több fiatalnak van, már csak ezért sem ciki, teljesen megszokott dolog.

2013. jún. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem divat kérdése. Az a ciki ha rendezetlenek a fogaid.
2013. jún. 20. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem 3éve volt mikor levették mertem mosolyogni :) de sajnos egy súlyos betegség miatt nem tudtam hordani a rögzítőt,így "visszamentek" a fogaim, szóval augusztusban kezdek elölről mindent (elvileg gyorsabb lesz,mint 3éve,ezt nagyon remélem is)
2013. jún. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nekem színes fogszabályozóm van és nagyon sok mindenkinek tetszik, bár nem mondanám menőnek :)
2013. jún. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!